Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6360 miejsce

Potańcówka karnawałowa dla seniorów w Zambrowie

Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Starszych i Niepełnosprawnych " Człowiek Nie Wiek" z siedzibą w Zambrowie w dniu 9 lutego 2013 roku o godz: 17:00 zaprasza wszystkie osoby 50+ i osoby niepełnosprawne na potańcówkę karnawałową, wstęp wolny.

 / Fot. Szczepan Kossakowski / Fot. Szczepan Kossakowski / Fot. Szczepan Kossakowski / Fot. szczepan Kossakowski / Fot. szczepan Kossakowski / Fot. Szczepan Kossakowski / Fot. Szczepan kossakowski / Fot. Szczepan Kossakowski / Fot. Szczepan Kossakowski / Fot. Szczepan KossakowskiStowarzyszenie Przyjaciół Osób Starszych i Niepełnosprawnych " Człowiek Nie Wiek" z siedzibą w Zambrowie , www.czlowiekniewiek.manifo.com ,które powstało zaledwie 16 grudnia 2012 roku organizuje dla wszystkich chętnych osób mających powyżej 50 lat i osób niepełnosprawnych niezależnie od wieku , potańcówkę karnawałową . Zabawa potrwa od godziny 17:00 do 22:00 w Fabryce Jedzenia w sali Lotos na ul. Piłsudskiego 8 w Zambrowie www.fabrykajedzenia.com .

Do tańca zagra zespół muzyczny z Pisza a członkowie stowarzyszenia poprowadzą konkursy z nagrodami . Najważniejszym konkursem będzie wybór królowej i króla balu. Jak zapowiadają organizatorzy atrakcji nie zabraknie.
Będzie to dobra okazja do dobrej zabawy i zapoznania się z celem działalności Stowarzyszenia. Jedynym wymogiem dla uczestników będzie okazania dokumentu stwierdzającego uprawnienia ( dowód osobisty lub
dodatkowo dokument stwierdzający niepełnosprawność) .

Jeśli ktoś zmęczy się tańcem i konkursami , będzie mógł się posilić na własny koszt daniami serwowanymi w barze Mazur w Fabryce Jedzenia w tym samym budynku.

Stowarzyszenie zaprasza i życzy dobrej zabawy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.