Facebook Google+ Twitter

Potężna dawka energii. Musical Metro w Poznaniu - fotorelacja

  • P S
  • Data dodania: 2011-03-08 22:34

Po blisko 10 latach, najsłynniejszy polski musical zawitał ponownie do Poznania. "Metro", obecnie świętujące swoje 20-lecie, cieszy się niezmienną popularnością wśród publiczności, co można było zaobserwować w hali Arena.

1 z 19 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Prapremiera musicalu Metro odbyła się 30 stycznia 1991 w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Fot. Piotr Skrzypek
Prapremiera musicalu Metro odbyła się 30 stycznia 1991 w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Fot. Piotr Skrzypek

Wybrane dla Ciebie:


Informacje z regionu
mazowsze.naszemiasto.pl


Komentarze (12):

Sortuj komentarze:

jnxjasbxa jikiahuk
  • jnxjasbxa jikiahuk
  • 10.07.2011 15:43

jezeli blądynka to Natalia Srokocz

Komentarz został ukrytyrozwiń
bogdan
  • bogdan
  • 10.03.2011 21:39

to nie to co 20 lat temu....

Komentarz został ukrytyrozwiń
bogdan
  • bogdan
  • 10.03.2011 21:38

to juz nie to Metro, jednak piękne libretto i muzyka to sprawia ze chce sie to ogladac mimo upływu czasu..

Komentarz został ukrytyrozwiń
skibi
  • skibi
  • 10.03.2011 00:16

Było super, niezapomniane wrażenia i Natasza Urbańksa prześliczna!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Margarita
  • Margarita
  • 09.03.2011 17:13

Byłam i jestem rozczarowana. Poszlam z sentymentu, dwukrotnie widzialam metro na deskach teatru,...ale wersja wyjazowa...absolutnie nie oddaje klimatu. Metro powinno zostać w teatrze, traci w takich halach..chyba co druga osoba nie miala poczucia, ze uczestniczy w historii Jana i Anki, bo zwyczajnie niewiele widziala...a jesli już widziala to obraz z telebimow i ekipe techniczna..Natasza U. nie przekonała mnie w roli Anki, nie uwierzyłam jej, była nieautentyczna...Głos mało charakterystyczny, taki, którego się nie pamieta, wiele piosenek nieczysto zaspiewanych, a częsci mowione...coz...moim zdaniem pzoostawiają wiele do życzenia. Katarzyna Groniec jak dla mnie niezastapiona w tej kreacji. Wrażenie zrobila na mnie Natalia Srokocz. Kto wie, moze lepiej sparwdzilaby się w roli głownej..sliczna, delikatna, piekny, charakterystyczny glos..Czy mi się zdawalo, ze musical byl okrojony? Nie uslyszalam piosenki życie? Dlaczego w momencie kiedy (obecny) Jan rzuca się pod pociag..slyszac wydźwięki zdarzeń, ktore mu sie przytrafily...slyszy nie siebie i Urbanska...a Janowskiego i Groniec?:) ..i wiele, wiele innych "spraw"wplynelo na to, ze ...juz zapomnialam, ze bylam na takim oto Metrze

Komentarz został ukrytyrozwiń
lenia
  • lenia
  • 09.03.2011 15:28

Byłam w Poznaniu - zobaczyłam - i nie zapomnę tego do końca życia, coś niesamowitego , cudownego. Jestem zachwycona. Pani Natasza - piękna, uzdolniona, a i cała ekipa rewelacyjna :) Klimat spektaklu wspaniały!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Mikes
  • Mikes
  • 09.03.2011 10:48

Litanię śpiewała Natalia Srokocz, szkoda że góry nie były wyśpiewane tylko wykrzyczane, wymęczone, choć muszę przyznać początek rewelacyjny!!!
Ogólne wrażenie bardzo dobre, niestety Pani Urbańska po raz kolejny udowodniła, że talentu to jej brakuje.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Asia
  • Asia
  • 09.03.2011 09:55

Genialne!!!
Dziękuję twórcom!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
wielbicielka
  • wielbicielka
  • 09.03.2011 07:58

Byłam na Metrze jak Janem był Robert Janowski a Anką Katarzyna Groniec. MIło mi powiedzieć że obecna obsada jest równie dobra. Bawiłam się rewelacyjne. Jak zwykle nie zawiodłam się. Gratuluję

Komentarz został ukrytyrozwiń
PP
  • PP
  • 09.03.2011 03:43

Byłem, zobaczyłem i super się bawiłem - rewelacja!