Facebook Google+ Twitter

Potężna ulewa przeszła przez Łódź

Zaczęło się od ciemnych chmur zasnuwających łódzkie niebo. Potem pojawiły się błyskawice a z nieba spadły hektolitry wody. Tak rozpoczęła się potężna ulewa, która po godzinie 17:30 przeszła nad Łodzią.

Tak w trakcie ulewy wyglądała ulica Łanowa na łódzkim Teofilowie. / Fot. Daniel Siwak Z powodu ulewy w mieście tworzyły się liczne rozlewiska. Kierowcy mieli problemy z przejazdem na ulicy Wielkopolskiej przy Pułaskiego, al. Włókniarzy przy ulicy Świętej Teresy, ulicy Bandurskiego pod wiaduktem przy Dworcu Kaliskim, ulicy Drewnowskiej pod wiaduktem PKP, czy na al. Piłsudskiego przy ulicy Konstytucyjnej. Na Teofilowie oraz Żabieńcu mieszkańcy przez 10 minut pozbawieni byli energii elektrycznej.

Nad Łodzią przeszła potężna ulewa podczas, której mogło spać nawet 40 litrów na metr kwadratowy. / Fot. Daniel Siwak Jak dowiedziała się gazeta Wiadomości24.pl łódzkie MPK nie zanotowało poważniejszych zdarzeń. Większej liczby wezwań nie stwierdziła także Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej.

Noc ma być spokojniejsza


Dziś w nocy nad Łodzią przejdą przelotne, lecz mniej intensywne opady deszczu połączone z burzami. Nadchodząca noc w mieście będzie należała do ciepłych, ponieważ temperatura wahać się będzie od 18 do 21 stopni Celsjusza. Ciśnienie wyniesie 1012 hPa i będzie spadać.

Jutro niebo nad Łodzią może sie zachmurzyć, jednak nie przewiduje się opadów deszczu. Słupek rtęci wskaże od 21 do 27 stopni Celsjusza a ciśnienie wyniesie 1014 hPa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.