Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

926 miejsce

Potężne samochody terenowe i quady opanowały Kryspinów

Dziś na terenie malowniczego ośrodka rekreacji i wypoczynku w Kryspinowie koło Krakowa odbyła się impreza pod nazwą "II Zimowa integracja 4x4 Kryspinów 2007".

Kierowcy w samochodach terenowych i na quadach mieli możliwość zmierzenia się z odcinkamiQuady w akcji Fot. J.Tomaszewski specjalnymi obfitującymi w ostre zakręty, podjazdy, przeprawy przez rozlewiska umiejscowione na trudnym, piaszczysto - błotnym terenie. Pomimo, iż impreza była wydarzeniem towarzyskim, nieformalnym to rywalizacja sportowa była bardzo zacięta. Zawodnicy byli podzieleni na klasy - sportową, turystyczną, atv 2k, atv 4k.

Stopień złożoności i trudności poszczególnych odcinków specjalnych był znaczący. Przejazd trudności sprawiał zwłaszcza maszynom klasy sportowej i atv, toteż licznie zgromadzeni widzowie, mieli zapewnioną doskonałą rozrywkę, kiedy podziwiali karkołomne wyczyny kierowców.

Trzeba przyznać, że trasy zostały starannie przygotowane i wytyczone przez organizatorów. Były również zabezpieczone przez odpowiednie służby.

Z roku na rok tego typu imprezy cieszą sie coraz większym powodzeniem, a uczestników jak i kibiców przybywa - co cieszy samych organizatorów.

samochody uczestników /fot. J.Tomaszewski zjazd z urwiska /fot. J.Tomaszewski przejazd przez rozlewisko /fot. J.Tomaszewski

Walka nadal trwa Fot. J.Tomaszewski Wyścig quadów Fot. J.Tomaszewski tzw. wydumka /fot. J.Tomaszewski
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.