Facebook Google+ Twitter

Potrącił pieszego na pasach. Podniósł go, wsadził do samochodu i odjechał

Na warszawskiej Woli kierowca niebieskiego pojazdu potrącił mężczyznę na pasach. Podniósł go, włożył do samochodu i odjechał. Zdarzenie zarejestrował świadek wypadku.

To kolejny, w ostatnich dniach, wypadek, którego ofiarą padł pieszy, przechodzący przez jezdnię zgodnie z przepisami. Ograniczona widoczność, opady śniegu z deszczem, śliska nawierzchnia sprzyjają takim zdarzeniom. Często jednak winę ponoszą kierowcy, którzy nie zważają na warunki atmosferyczne i rozwijają nadmierną prędkość.

5 grudnia, na skrzyżowaniu Leszna z Karolkową w Warszawie, kierowca niebieskiego samochodu potrącił pieszego, po czym zatrzymał się, podniósł z ziemi mężczyznę, włożył go do samochodu i odjechał na parking. Za kierowcą ruszyła kobieta, która widziała całe wydarzenie. Jak podaje Kontakt 24, gdy sprawca wypadku zobaczył kobietę, natychmiast odjechał.Zdarzenie zostało zarejestrowane przez internautę @Radosława. Wypadek nie został zgłoszony na policję. Funkcjonariusze poszukują sprawcy wyłącznie na podstawie filmu internauty. "Musimy dokładnie ustalić miejsce zajścia i czy rzeczywiście osoba, która jest uczestnikiem tego zdarzenia została ranna, czy trafiła do szpitala. Jeśli tak jest, to te szczegóły będziemy wyjaśniać" - powiedziała TVN24 Anna Kędzierzawska z Komendy Stołecznej Policji.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.