Facebook Google+ Twitter

Potrzebujące zwierzaki z Radomia otrzymają ponad 400 kg karmy!

Karma dla zwierząt za 15 tysięcy złotych trafi do Tymczasowego Domu dla Zwierząt prowadzonego przez Katarzynę Gromską z Radomia.

Dzięki udziałowi w akcji „Pomoc dla schronisk”, organizowanej przez firmę Krakvet, do Pani Katarzyny Gromskiej, prowadzącej Tymczasowy Dom dla Zwierząt, trafi ponad 400 kilogramów karmy za ponad 15 tysięcy złotych. Zwyciężczyni zapewnia, że wygraną karmą podzieli się również z podopiecznymi schroniska w Radomiu.

Pani Kasia poświęca każdą wolną chwilę, by zajmować się potrzebującymi zwierzakami, dlatego bardzo cieszymy się, że możemy pomóc jej i jej podopiecznym. Jesteśmy również wdzięczni naszym klientom, że tak chętnie włączyli się do naszej akcji i co miesiąc rezygnują z części przysługujących im rabatów, które możemy zamienić na karmę dla schronisk. Cieszymy się, że ta pomoc trafia do takich ludzi jak Pani Kasia – mówi właściciel Krakvetu Marek Batko.

Tymczasowy Dom dla Zwierząt Kasi Gromskiej działa przy radomskiej Fundacji Ocalmy od Zapomnienia i ma na celu przeciwdziałanie bezdomności oraz głodowaniu zwierząt domowych z terenu miasta Radomia. Katarzyna Gromaska bierze pod swoją opiekę bezdomne psy i umieszcza w szpitalu weterynaryjnym zwierzaki wymagające interwencji lekarzy. Pod bezpośrednią opieką Domu Tymczasowego przebywa obecnie 18 psów. Kolejne mieszkają na terenach pobliskich działek, w lasach i w budach stworzonych przez Katarzynę Gromską.

Firma Krakvet organizuje akcję „Pomoc dla schronisk” od 2008 roku. Do tej pory udało się pomóc ponad 50 schroniskom w całej Polsce, do których trafiło ponad 70 ton karmy dla zwierząt. Obecnie na stronie internetowej http://www.krakvet.pl/forum rusza kolejna edycja akcji „Pomoc dla schronisk”. Organizacje potrzebujące pomocy można zgłaszać do 16 marca.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.