Facebook Google+ Twitter

Potrzebujesz najświeższych informacji? Idź do supermarketu!

Od początku lutego tego roku na polskim rynku funkcjonują dwa nowe kanały telewizyjne: Wait TV oraz Shopping TV. Już teraz do sieci ma dostęp ponad 7 mln widzów, a zapowiada się jeszcze lepiej.

Nowe konsumenckie telewizje występują między innymi w sieciach hipermarketów Tesco. Licencja Creative Commons 3.0 / Fot. BurrowsZ badań Millward Brown SMG/KRC wynika, że telewizja konsumencka staje się coraz silniejsza i popularniejsza. To z kolei przekłada się na częstsze sięganie przez klientów po wybrane produkty. Według Michała Maciuka, członka zarządu Call2Action, od powstania stacji zasięg kanałów wzrósł od 25 do 30 proc.

Call2Action jest właścicielem kanałów telewizji konsumenckiej, emitowanych na nośnikach zlokalizowanych w ogólnopolskich sieciach handlowych. Wśród tych kanałów znajdują się właśnie Wait TV oraz Shopping TV.

Na stronie Call2Action dowiadujemy się, że Wait TV, to kanał dostępny w strefach przykasowych marketów. Nadawane są tam m.in. najświeższe informacje z kraju i ze świata oraz pogoda. Shopping TV jest natomiast telewizją zlokalizowaną w hipermarketach sieci Tesco. Dzięki kanałowi można uzyskać informację o produktach, a także poznać ciekawostki zakupowe i porady odnośnie do zdrowego stylu życia.

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, na chwilę obecną z przekazem prezentowanym w powyższych kanałach ma możliwość zapoznania się co najmniej 7,1 mln ludzi powyżej 18. roku życia. Można się jednak spodziewać, że zasięg będzie się zwiększał, ponieważ sieć jest stale rozbudowywana. Coraz szerszemu zasięgowi sprzyja także fakt, że Polacy lubią robić zakupy i wydają coraz więcej. Ponadto w zabieganym świecie przyda się nam dawka szybkiej informacji w miejscu, w którym akurat się znajdujemy.

Wait TV oraz Shopping TV to telewizja konsumencka, która powstała przy współpracy Call2Action, Agencji TVN i TVN Media. Na chwilę obecną występują w supermarketach Alma oraz Piotr i Paweł, a także w hipermarketach Tesco.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.