Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

1830 miejsce

Potwór Kaczor nadal straszy

Już kiedyś – przed wyborami, w 2015 roku - za czasów panowania koalicji PO – PSL, pisałem o straszeniu PiS-em i „Kaczorem”. Wówczas straszono „zaćmieniem słońca i upadkiem cywilizacji, jakby się Polakom zachciało wyboru innej kreacji.”

Strach człowieka ogarnia, czytając komentarze pod artykułem: "Parszywa Dwunastka" według Politico. Na liście prezes PiS Jarosław Kaczyński, znajdującym się pod linkiem: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1339,title,Parszywa-Dwunastka-wedlug-Politico-Na-liscie-prezes-PiS-Jaroslaw-Kaczynski,wid,18660713,wiadomosc.html?&ticaid=1185fd
Z tych i nie tylko z tych – spod przywołanego wyżej artykułu – komentarzy, ale i w oparciu o całokształt materiałów traktujących o rządach PiS, jak też o samej partii, czy o jej prezesie Kaczyńskim, daje się zauważyć, wyraźną nagonkę na partię PiS, a przede wszystkim na jej prezesa Kaczyńskiego.
Już kiedyś – przed wyborami z dn. 25 października 2015 roku, za czasów panowania koalicji PO – PSL, (O którego skutkach można przeczytać na stronie:
ttp://3obieg.pl/skutki-rzadow-koalicji-po-psl) pisałem o straszeniu PiS-em i „Kaczorem”. Wówczas straszono „zaćmieniem słońca i upadkiem cywilizacji, jakby się Polakom zachciało wyboru innej kreacji.” – Polacy jednak się nie przestraszyli i mimo wszystko – kreację – zmienili. W reakcji na tak „niecne” zachowanie Suwerena, „podpowierzchniowa zawartość” polskiej gleby społeczno-politycznej zawrzała i – chciał nie chciał – na powierzchnię się wydostała. Media i elity polityczne, spoza wybranej, przez Suwerena opcji politycznej pienią się teraz na powierzchni, społeczno-politycznej, polskiej gleby. Powrócił do Polski „Kaczorowy Potwór”. Najczęściej słychać i widać „przepowiednię fatimską” – Kaczor zniszczy Polskę.
Do mojej głowy - poza strachem – przebiło się pytanie: Czy aby kloaka, o której wspomina Wojciech Krzyżaniak, po obejrzeniu „szopki” w TVP, (http://www.newsweek.pl/polska/polityka/szopka-wolskiego-w-tvp-to-bylo-obrzydliwe-,artykuly,402912,1.html) to nie ta, podpowierzchniowa zawartość polskiej gleby? – Gdybym miał jeszcze coś powiedzieć, to bym rzekł: Teraz ważą się losy Polski i jeśli, PiS-owskiej większości nie poprzemy, to do „kloaki” wpadniemy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Politico, to lewicowo liberalne piśmidło,które zażarcie walczy ze wszystkim, co jest prawicowe i normalne na tym świecie.
Natomiast ta parszywa 12,wymieniona przez to piśmidło, nie zniszczy tego świata jak wieszczy ta gadzinówka, tylko będzie próbowała posprzątać świat po lewicowych rządach na całym świecie. Będzie co sprzątać bo lewactwo, zostawia po sobie mnóstwo dziadostwa ! Na wiosnę zacznie się sprzątanie syfu w zachodniej Europie, to będzie raczej tsunami, długo wyczekiwane przez normalnych ludzi !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.