Facebook Google+ Twitter

Potwór z Loch Ness ma brata na Syberii?

Rosyjscy rybacy domagają się przeprowadzenia śledztwa. Twierdzą bowiem, że w jeziorze Czany na Syberii pływa potwór, który pożera okolicznych mieszkańców.

 / Fot. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/7f/Olchon_Shaman_Rock.jpgO tym zdarzeniu napisał jeden z brytyjskich dzienników "The Daily Mail", który cytuje relację mieszkańca,Vladimira Golisheva z pobliskiej wioski w zachodniej Syberii, leżącej przy jeziorze. Powiedział on dziennikarzom, że ostatnią ofiarą tajemniczego stwora był 59-letni rybak, który wędkował razem ze swoimi kolegami około 100 metrów od brzegu.

"Wciągnął go z taką siłą, że przewrócił łódź. Byłem w szoku - nigdy nie widziałem czegoś takiego w moim życiu " opowiadał Vladimir.

Mieszkańcy powiadają, że pływająca w ich jeziorze istota ma długą szyję i ogon, gigantyczną płetwę grzbietową, a także inne cechy, które ich zdaniem miały charakteryzować zagadkowego potwora, rzekomo zamieszkującego szkockie jezioro Loch Ness.

Ludzie giną, jest wielu świadków gotowych zeznawać na policji. Wielu z nich widziało tajemniczego stwora, który płynął na jeziorze, ale są też tacy, którzy widzieli, jak wychodził z wody. W odróżnieniu od swego „brata z Loch Ness” syberyjski potwór jest niezwykle agresywny i atakuje ludzi. Media opisują historię 32-letniego Mikhaila Doronina, zawodowego żołnierza, który trzy lata temu został zaatakowany przez bestię i pożarty.

"Jezioro było spokojne, ale nagle łódź zaczęła się kołysać, i wywróciła się" - powiedziała, 80-letnia babcia żołnierza, Nina, która przez całe życie mieszkała obok jeziora.

Oficjalne dane mówią, że 19 osób zaginęło w okolicach jeziora w ciągu ostatnich trzech lat, a w większości przypadków ich ciał nigdy nie znaleziono. Mieszkańcy twierdzą, że prawdziwe liczby są o wiele wyższe. ''Nadszedł czas, aby dowiedzieć się prawdy'' - kończy Golishev.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ja
  • Ja
  • 08.02.2011 21:45

Widać potwór lubi mięso nasączone samogonem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe? Jak długo żyje taki potwór?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.