Facebook Google+ Twitter

Powędruj górskimi szlakami z fajnymi babkami! Już 17 sierpnia!

Na początku lipca odbył się pierwszy z górskich trekkingów, które w ramach projektu "Wewnętrzne drogowskazy - kobiety wędrujące po górach" realizuje Stowarzyszenie Aktywne Kobiety z Sosnowca.

Panie na szlaku do Beskidzkiego Raju / Fot. fot. Daria SłoneckaPrzedsięwzięcie współfinansowane jest ze środków gminy Sosnowiec. Cieszyło się ono dużym zainteresowaniem wśród pań. 17 sierpnia odbędzie się jego druga odsłona, na którą organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie kobiety z województwa śląskiego bez względu na wiek i kondycję fizyczną.

Wyprawy w nasze piękne, polskie góry łączą w sobie nie tylko przyjemność wędrowania, ale też możliwość podróżowania w głąb siebie - dzięki przygotowanym podczas wypraw specjalnym warsztatom, prowadzonym pod okiem doświadczonych psychologów i trenerów.

- Spędziłyśmy trzy wyjątkowe dni w Suchej Beskidzkiej - relacjonuje pierwszą, lipcową wyprawę, Dorota Gut, która w Stowarzyszeniu zajmuje się realizacją projektu. – Zaczęłyśmy od wizyty w legendarnej karczmie Rzym, na szczęście obyło się bez spotkania z Mefistofelesem. Wieczór zamknęłyśmy warsztatem rozwojowym, podczas którego panie pracowały z własnymi emocjami. Takie warsztaty pozwalają na dotarcie do wewnętrznej siły oraz usunięcie tkwiących w nas wewnętrznych blokad i ograniczeń. Sobota upłynęła nam na wędrówce po górskim szlaku; dotarłyśmy do Przysłopiu, Beskidzkiego Raju, wróciłyśmy czarnym szlakiem przez Magurkę. Plan atrakcji dopełniłyśmy niedzielną wizytą na Zamku Suskim oraz spacerem pod Kaplicę Konfederatów Barskich na Jasieniu. Było też wspólne ognisko, pieczenie kiełbasek i długie, babskie rozmowy. Wróciłyśmy wypoczęte i odmienione, dzięki warsztatom rozwojowym mamy mnóstwo energii, by zdobywać życiowe szczyty - do 17 sierpnia - wtedy znów ruszamy na szlak.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.