Facebook Google+ Twitter

Powiadomienia SMS czyli koniec z awizo

Poczta Polska powoli dostosowuje się do potrzeb swoich klientów. Od niedawna w urzędach pocztowych można skorzystać z nowej oferty paczkowej "Przesyłka Biznesowa". Wiadomości SMS stopniowo zastępują awizowanie przesyłek.

Powiadomienia SMS wykorzystywane są do preawizacji czyli informowania adresata o terminie dostarczenia przesyłki. W przypadku podania numeru telefonu komórkowego poczta rezygnuje z awizo, a informacja o paczce do odbioru wysyłana jest SMS-em.

W ramach Przesyłki Biznesowej zyskujemy możliwość śledzenia przesyłki, a samo przygotowanie paczki do wysłania zostało ułatwione, dzięki wprowadzeniu aplikacji Elektroniczny Nadawca.

Nowa oferta Poczty Polskiej skierowana jest głównie do sklepów internetowych oraz do innych firm prowadzących masową wysyłkę produktów. Aby skorzystać z oferty należy podpisać umowę z Pocztą Polską (wysyłka min. 100 przesyłek w miesiącu).

Cena przesyłki uzależniona jest od liczby wysłanych paczek - im więcej paczek nadanych w miesiącu, tym cena pojedynczej przesyłki jest niższa. Na koszty wpływa wielkość przesyłki, a nie waga. Paczka nie może jednak ważyć więcej niż 30kg.

Więcej informacji na temat nowych usług Poczty Polskiej można znaleźć na stronie urzędu.
Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.