Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19109 miejsce

Powitać Bryana Adamsa

13 czerwca do Rybnika przyjeżdża Bryan Adams. Polscy fani piosenkarza, którzy skrzyknęli się przez internet, planują powitanie swojego idola na koncercie.

Bryan Adams nie zapomni występu w Rybniku / Fot. Prestige MJMDo rybnickiego koncertu Bryana Adamsa pozostało już tylko nieco ponad dwa i pół miesiąca i wszystko wskazuje na to, że będzie to jedno z największych wydarzeń muzycznych tego roku w Polsce. Fani Kanadyjczyka chcą, aby był to wieczór niezapomniany także dla niego samego. Już kilka dni po oficjalnym ogłoszeniu daty koncertu, na forum polskiego fan clubu piosenkarza, pojawił się pierwszy post z propozycją powitania Bryana Adamsa. Wątek bardzo szybko się rozrastał, pojawiały się różne pomysły: od stworzenia biało-czerwonej flagi na stadionie, przez narysowanie podobizny Bryana na którymś z budynków w Rybniku, aż po chóralne zaśpiewanie piosenki. Ostatni pomysł spotkał się z dużym odzewem. Wkrótce powstała internetowa sonda z dziesięcioma piosenkami, na które fani głosowali przez miesiąc.

 / Fot. w24Wybierano pomiędzy następującymi utworami: "18 til I die", "Summer of 69", "Cuts like a knife", "Straight from the heart", "Here I am", "Cloud number nine", "I will always be right there", "Can't stop this thing we started", "The only thing that looks good on me is you" oraz "Heaven". Już po kilkunastu dniach głosowania można było przewidzieć, że wygra albo piosenka "Straight from the heart", która wielokrotnie już sprawdziła się na koncertach, albo "I will always be right there", która jest rzadko wykonywana, na żywo, przez Bryana Adamsa.

Właśnie to, oraz tekst utworu, który fanom wydał się odpowiedniejszy, zwłaszcza po potwierdzeniu przez wykonawcę, że zostanie, po raz pierwszy, ojcem, sprawiły, że w głosowaniu zwyciężyła ballada "I will always be right there".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

GW
  • GW
  • 10.06.2011 11:58

Już w sobotę z Gazetą Wrocławską informacje praktyczne związane z koncertem Bryana Adamsa w Rybniku, jak i ciekawostki z jego życia i twórczości. SPRAWDŹ, jak dojechać na koncert i jak znaleźć swoje miejsce na stadionie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Basia
  • Basia
  • 08.04.2011 18:49

SPRZEDAM 2 BILETY NA PLYTE A nr gg 20868670 / zawiercie/

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dżoana
  • Dżoana
  • 25.03.2011 21:20

UWAGA! Kto się wybiera na koncert BRYANA ADAMSA i pragnie z nami powitać piosenkarza?! Jeśli się wybierasz, zaloguj się na forum http://www.bryanadams.pl/forum i czytaj na bieżąco wpisy, a dowiesz się jaką piosenkę wybraliśmy w sondzie dla Bryana! Dopisz się także na facebooka do wydarzenia "POWITANIE BRYANA ADAMSA PRZEZ POLSKICH FANÓW": http://www.facebook.com/pages/Koncert-Bryana-Adamsa-w-Polsce/174583422584481#!/event.php?eid=204777636199932 DO DZIEŁA KOCHANI !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.