Facebook Google+ Twitter

Powitaj Wiosnę Warszawo! - Marsz w stolicy

Kalendarzowa wiosna wypada 21 marca, ale już dzień wcześniej - 20 marca (niedziela) - planowany jest "Stołeczny Marsz Powitania Wiosny", na który organizatorzy serdecznie zapraszają.

Plakat organizatora / Fot. Komitet Powitania WiosnyZima skuła Ziemię i trzyma z całej siły. Chciałoby się już oderwać od niej jej skostniałe paluchy i rozewrzeć mocarne szczęki. Dość już śniegu co w twarz zacina, odśnieżania samochodu co rano, śliskich dróg i korków! Dość już ubierania się w ciężkie płaszcze buty, chcemy znów widzieć na ulicach panie w lekkich sukienkach do sandałków i panów w marynarkach i błyszczących butach. Chcemy ciepła słońca, zieleni i kwiatów, świeżych warzyw na stołach i rześkiego powietrza.

Zima nam na to łatwo nie pozwoli, przegnać ją trzeba stanowczo i twardo! Warszawiacy - pomożecie?! Wygnać ją trzeba z ulic, serc i termometrów. Czekamy na Was, radosnych i kolorowych 20 marca w Warszawie o godzinie 11.00, pod pomnikiem Syrenki na Starym Mieście. Chcemy razem z Wami niecną Zimę-Marzannę utopić jak dawny obyczaj każe - z muzyką, radością, żartami i zabawą. Przybądźcie ze znajomymi i rodzinami, rozprostujmy kości i roześmiejmy gardła na powitanie nowej i pięknej Wiosenki.

Plan i trasa marszuDo Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.