Facebook Google+ Twitter

Powitanie wiosny w warszawskim przedszkolu nr 156

Rodzice i dzieci z grupy II przedszkola nr 156 w Warszawie spotkali się w sobotnie przedpołudnie, aby wspólnie powitać wiosnę.

Prawdziwa próba cierpliwości dla rodziców i dzieci / Fot. Anna Niedziela-StrobelWarszawskie przedszkole nr 156 jest otwarte dla dzieci nie tylko od poniedziałku do piątku. Pierwszego dnia wiosny przedszkole stało się miejscem spotkania dzieci i rodziców z II grupy. Inicjatorami byli właśnie rodzice, którzy wykorzystali tę okazje na spędzenie czasu ze swymi pociechami.

Była to znakomita okazja do wspólnej zabawy i integracji. Przez przeszło dwie godziny rodzice wraz z dziećmi wykonywali ozdoby do przystrojenia sali. Przyklejanie do wyciętych z tektury jajek zwiniętych z bibułki kuleczek było prawdziwą próbą cierpliwości dla niejednego plastyka-amatora. Na szczęście jedna z mam przyniosła słomianą kukłę, która po przystrojeniu stała się prawdziwą marzanną.

Dumny pochód zakończył się przy moście nad kanałem bródnowskim. Po odliczeniu do dziesięciu marzanna, przy głośnych okrzykach: "wiosna, wiosna", odpłynęła leniwym nurtem symbolizując odejście zimy.

Gotowi do pożegnania zimy / Fot. Anna Niedziela-StrobelMałe modelki / Fot. Anna Niedziela-StrobelJuż niedaleko / Fot. Anna Niedziela-Strobel
Żegnaj zimo / Fot. Anna-Niedziela-Strobel

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nie ma to jak być dzieckiem, wtedy nawet najzimniejszy początek wiosny jest piękny:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.