Facebook Google+ Twitter

Powodzianie potrzebują pomocy

Szczoteczki i pasty do zębów, ręczniki, mydło, podpaski czy papier toaletowy to środki, których najbardziej potrzebują teraz powodzianie z Tarnobrzega i okolic. Cały czas potrzebna jest też wodna pitna, konserwy i chleb.

Mieszkańcy Tarnobrzega, jak tylko mogą pomagają i wspierają powodzian. Nadal jednak potrzebna jest ogromna pomoc.

Ofiary powodzi pilnie potrzebują artykułów codziennego użytku. Potrzebna jest żywność (konserwy, woda mineralna, chleb). Brakuje także środków czystości. Potrzebne są szczoteczki i pasty do zębów, ręczniki także jednorazowe, chusteczki higieniczne najlepiej nasiąknięte płynem, papier toaletowy, szampon, podpaski, mydło.

Wszystkie artykuły należy dostarczyć do Punktu Interwencji Kryzysowej ul. Jachowicza 4a (obok Gimnazjum nr 1, Filia Biblioteki Publicznej) w godzinach od 8.00 do 15.00.
Kontakt telefoniczny – (0-15) 822 94 59 lub (0-15) 822 13 13

W Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie organizowane są dyżury osób, które zajmują się organizacją pomocy dla powodzian.

Na terenie Tarnobrzega prowadzone są zbiórki żywności i środków czystości zorgnizowane przez sieć delikatesy Sezam oraz Liceum Małego Księcia. Akcje prowadzone będą na terenie sklepów sieci Sezam oraz przez wolontariuszy na ulicach miasta. Osoby prowadzące zbiórkę będą posiadały identyfikatory.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.