Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6842 miejsce

"Powrót Bogini" - niezwykła ceremonia nie tylko dla kobiet

5 i 6 czerwca będzie miał miejsce tranzyt Wenus (planeta ta jest symbolem kobiecej mocy), rzadkie zjawisko astronomiczne, kiedy to Wenus przejdzie na tle tarczy słonecznej.

Uważa się, iż jest to najlepszy czas na medytację, której celem jest uwolnienie… energii Bogini, czyli czystej żeńskiej esencji Miłości. Proces ten ma przyczynić się do duchowych zmian na naszej planecie. Ale, żeby sukces był pełen, do medytacji muszą włączyć się również… mężczyźni. Dopiero obie energie, męska energia akcji i żeńska energia wrażliwości pozwolą uzyskać porządny efekt.

Medytacja, w której wg informacji zamieszczonych w internecie ma wziąć udział miliony osób na całym świecie ma m.in. na celu doprowadzenie poprzez oczyszczenie ze wszelkiego rodzaju negatywnych energii (proces ten każdy przeżywa indywidualnie) do uzyskania na nowo równowagi pomiędzy energiami męską i żeńską.

Drogie Panie, drodzy Panowie podobno najlepiej jest medytować 6 czerwca o godzinie 3:30 rano ;) Tym, co jednak w tym czasie wolą być w łóżku przypominam, iż można spróbować również o bardziej przyzwoitej porze. Byleby 5 i 6 czerwca.

Tegoroczne przejście Wenus (planeta ta znajdzie się pomiędzy Ziemią a Słońcem) na tle tarczy Słońca rozpocznie się we wtorek o godzinie 22:28 czasu uniwersalnego. 6 czerwca 2012 roku będzie częściowo widoczne w Polsce, dokładniej od momentu wschodu Słońca do godziny około 6.55 czasu letniego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.