Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

2965 miejsce

"Powrót do przyszłości" nie doczeka się kontynuacji. Robert Zemeckis nie zgadza się na kolejne filmy z serii

Nie powstanie kolejna część serii "Powrót do przyszłości". Reżyser filmów, Robert Zemeckis, odżegnuje się od pomysłu wskrzeszenia kultowych produkcji o podróżach w czasie.

 / Fot. materiały prasowe"O Boże, nie" - tak zareagował Robert Zemeckis pytany o to czy powstanie nowy film z serii "Powrót do przyszłości". Reżyser zapowiedział, że dopóki żyje on i Bob Gale, współtwórca filmu kontynuacja czy też prequel lub remake nie trafi do kin - podaje The Telegraph.

Zemeckis uważa, że trzyczęściowa seria jest na tyle dobra, że nie powinna być przerabiana nawet po jego śmierci. Zgodnie z kontraktami z lat 80. reżyser i współtwórca filmu Bob Gale mają dożywotnio prawo decyzji w sprawie filmu.

Zemeckis jest jednocześnie pewny, że przeróbka filmu odniosłaby finansowy sukces, bo należy do kategorii tytułów, które dają pewność świetnej sprzedaży.

Czytaj także: Tom Cruise znów zagra Mavericka. Powstanie druga część filmu "Top Gun"


Pierwsza cześć filmu "Powrót do przyszłości" trafiła na ekrany w 1985 r. Kolejne epizody debiutowały w 1989 i 1990 r. W roli głównej, Marty'ego McFly'a wystąpił Michael J. Fox. Doktora Emmetta Browna zagrał Christopher Lloyd.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.