Facebook Google+ Twitter

Powrót Legii do herbu z 1957 roku

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2010-05-06 12:15

Od nowego sezonu Legia powraca do herbu z 1957 roku. Jednak nadal będzie używany w działaniach marketingowych dotychczasowy herb z 1916 roku.

Herb Legii z 1957 roku / Fot. http://www.legia.com/www/index.php?akt=14683Decyzja o powrocie Legii do herbu z 1957 roku zapadła 4 maja 2010 roku podczas
spotkania Prezydent m.st. Warszawy Pani Hanny Gronkiewicz-Waltz, Przewodniczącej Rady Warszawy Pani Ewy Malinowskiej-Grupińskiej i Prezesa Zarządu Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa Pana Pawła Kosmali.

Od kilku lat trwał konflikt między Klubem Piłkarskim Legia Warszawa i kibicami skupionych wokół Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa (SKLW). W ostatnim czasie się nasilił, co rzutowało negatywnie na obraz Klubu i stolicy w oczach opinii publicznej.

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa przyjęło powrót do historycznego herbu z "nadzieją i radością". Jednak uznało,że sprawa herbu była co prawda punktem najważniejszym, ale nie jedynym w tym konflikcie. " Pozostała jeszcze sprawa określenia cen pojedynczych biletów na poziomie adekwatnym zarówno do oferty sportowej, jaką proponuje KP, jak i statusu majątkowego wszystkich kibiców Legii, który jest bardzo zróżnicowany."

Źródło: Radio Vox

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Dobrze w końcu zaczyna się dziać w państwie duńskim jednakowoż kibice dalej się nieufni. Dużo jeszcze wody w Wiśle upłynie ale jestem dobrej myśli.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krzysiu, już dawno mówiłam, że mam wszechstronne zainteresowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co za szerokie spektrum zainteresowań, Pani Redaktor! /5/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.