Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19057 miejsce

"Powrót młodej Luxtorpedy" - koncert StronyB w Warszawie

StronaB powraca. Dawno nie widzieliśmy, a właściwie nie słyszeliśmy ich w Warszawie. Debiut 2012 po wydaniu drugiej płyty nie śpi. Już 21 maja zagra w klubie Docelowo przy ul. Marszałkowskiej 34 w Warszawie. Czy "młoda Luxtorpeda" wraca?

 / Fot. promo
Grają muzykę, która wkręca i nie pozostawia obojętnym. Teksty i wokal Klaudii Grabek oraz świetnie zgrany zespół to atuty zespołu stronaB. W niedzielę 21 maja zagrają w Docelowie zagrają spokojniej… Zapowiada się znakomity koncert.

Bilety w cenie 15 zł. można zakupić w Docelowie przed wydarzeniem.

Docelowo, Marszałkowska 34-50, Warszawa.
www.facebook.com/docelowo.warszawa


O ZESPOLE:

Trudne początki wspólnego grania sięgają zamierzchłych, gimnazjalnych czasów. Najpierw zrodził sie projekt stronaB, a zespół w takiej formie powstał dopiero w 2008r. Po kilku kryzysach, zmianach w składzie, ponad rocznej przerwie w działalności w 2011r. przyszedł czas na powrót do grania. Zespół otrzymał tytuł Debiutu 2012 i Złoty Krążek za Debiut Roku Chrześcijańskiego Grania, a w 2015 został laureatem Festiwalu Moc Dobra. Zespół ma na koncie dwa krążki: debiutanckie „Dwa jabłka na czereśni” (2012) oraz „z bliska brzydka”, która zajęła trzecie miejsce w plebiscycie Płyta Roku 2015.

Patronat: Chrześcijańskie Granie

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.