Facebook Google+ Twitter

Powrotów ciąg dalszy - Limp Bizkit

Po zapowiedzi nagrania kolejnego albumu przez grupę Blink 182, amerykański rynek muzyczny nie przestaje nas zaskakiwać - reaktywować się postanowiła również grupa znana z takich hitów jak "Rollin", "Behind Blue Eyes" czy "Eat You Alive"!

Limp Bizkit / Fot. Okładka płyty12 lutego 2009 roku na swojej stronie opublikowali lakoniczny komentarz: "Oryginalny skład, czyli Fred Durst, Wes Borland, Sam Rivers, John Otto i DJ Lethal wracają po ośmiu latach", a niedługi czas później Fred Durst tłumaczył, czemu zdecydowali się na ten krok:
"Zdecydowaliśmy, że jesteśmy zniesmaczeni obecną kondycją muzyki heavy-metalowej bardziej niż każdej innej. Niezależnie od tego, gdzie nasze rozdzielone drogi pobiegły poznajemy, że w tej szczególnej grupie ludzi jest unikatowa energia, której nie znajdziecie nigdzie indziej. Dlatego Limp Bizkit wraca."

Skład wreszcie wrócił do pierwotnego po tym jak Terry Balsamo [Cold, Evenascence] zastąpił Wesa Borlanda, który odszedł z zespołu do Marilyna Mansona.

Czego możemy się zatem spodziewać po najnowszej płycie? Kultywując bardzo dobry i modny ostatnimi czasy trend grania "jak z pierwszych płyt" oczekuję powrotu do ich brudnego, garażowego stylu znanego z nieśmiertelnego "Three Dollar Bill, Yall$" lub późniejszego "Significant Other ".
Limp Bizkit wrócił, keep rollin' rollin' rollin' rollin!

Oficjalna strona Limp Bizkit

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ta płyta rozwali w tym roku! (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wręczam plusa za tę wspaniałą wiadomość :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wes! Cudownie.
Nie mogę się doczekać :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.