Facebook Google+ Twitter

Powstaje aplikacja mobilna Zwiedzam Wrocław. Możesz wspomóc ten projekt

W serwisie PolakPotrafi.pl trwa zbiórka pieniędzy na mobilną aplikację "Zwiedzam Wrocław". Ambicją twórców jest stworzenie przewodnika prezentującego najważniejsze miejsca w stolicy Dolnego Śląska.

 / Fot. PolakPotrafi.pl"Postanowiliśmy zebrać pieniądze na stworzenie aplikacji na smartfony oraz tablety, która będzie mobilnym przewodnikiem po Wrocławiu, do pobrania całkowicie za darmo. Aplikacja "Zwiedzam Wrocław" będzie miała na celu wskazać, opisać, a także doprowadzić nas do najciekawszych miejsc w stolicy Dolnego Śląska, wykorzystując do tego system GPS" - czytamy na stronie serwisu PolakPotrafi.pl.

Aplikacja ma działać na smartfonach i tabletach z Androidem i iOS. Pomysłodawcy zaprezentować chcą zabytki, muzea, skwery, kościoły, ruiny, fontanny - łącznie ok. 1000 obiektów. Zamierzają zainteresować programem nie tylko turystów przybywających do Wrocławia, ale również mieszkańców miasta.

Aplikacja będzie działać w kilku językach. Za pomocą wbudowanego systemu GPS zlokalizuje nasze położenie i pokaże pięć najciekawszych miejsc w pobliżu. Gdy wybierzemy na mapie jeden z punktów, zostanie przygotowana trasa. U celu zobaczymy zdjęcie z opisem miejsca.

Czytaj także: Astronauta nakręcił film poklatkowy z pokładu Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (wideo)


Przewodnik "Zwiedzamy Wrocław" będzie zawierał kilka gotowych tras: dla najmłodszych, dla mieszkańców Wrocławia, dla turystów i historyczną.

Projekt zostanie ufundowany, jeśli do 2 lutego 2015 r. otrzyma co najmniej 7000 zł wsparcia

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.