Facebook Google+ Twitter

Powstaje scena WOŚP pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie [Wideo]

Na placu Defilad w Warszawie, od 4 stycznia br. instalowane są pierwsze elementy sceny, na której w niedzielę odbędą się koncerty XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Od 4 stycznia br. trwa instalacja konstrukcji sceny XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy / Fot. W24/Filip ChochółJak co roku, scena Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na placu Defilad, "zaskoczy" swoimi rozmiarami. Dlatego, aby wszystko było dokładnie przygotowane, instalacja elementów konstrukcji sceny rozpoczęła się już 4 stycznia br., czyli 4 dni przed XX Finałem WOŚP.

Gramy z "pompą"!
Na tegorocznym Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wolontariusze będą zbierać pieniądze na zakup nowoczesnych urządzeń do ratowania życia tzw. wcześniaków oraz pomp insulinowych dla ciężarnych kobiet z cukrzycą."Światełko do Nieba" / Fot. WOŚP/Łukasz Giersz8 stycznia br. na orkiestrowej scenie w godzinach 14-19, zagrają między innymi: Łydka Grubasa, Chassis, Ania Świątczak, Arka Noego.
Jak co roku, o godzinie 20.00 zostanie wypuszczone tradycyjne "Światełko do Nieba". Po tym wydarzeniu, na scenie pojawią się: Elektryczne Gitary, Goral, Dżem, czy też Mech. Cały koncert przed Pałacem Kultury i Nauki zakończy się o godzinie 22.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.