Facebook Google+ Twitter

Powstaje The Flying Bear and the Gang. Polska produkcja odniesie sukces?

"The Flying Bear and the Gang", czyli "Latający Miś i Spółka" to nowy serial animowany, którego realizacji podjęło się studio Badi Badi. Produkcja powstaje w Warszawie.

 / Fot. youtube/print screen"Latający Miś i spółka" to nowy, przygodowy serial animowany. Opowiada o przygodach rodzeństwa Gucia i Malwiny. Główni bohaterowie zostają pomocnikami magicznego Misia, który jako strażnik Legend próbuje nie dopuścić do porwań bohaterów legend i podań. Jak w każdej bajce, również tutaj występuje zły bohater. Jest nim Cyber, wirus komputerowy, który próbuje porwać rodzeństwo do zainfekowanych przez siebie zakamarków cyberprzestrzeni.

Realizacja serialu jest wspierana przez Polski Instytut Sztuki Filmowej - twórcy otrzymali pozytywną decyzję o dofinansowaniu developmentu serialu.

Serial jest realizowany z myślą o międzynarodowym rynku telewizyjnym. Już pod koniec września na najważniejszej imprezie dla serii animowanych Cartoon Forum w Tuluzie odbędzie się oficjalna premiera trailera polskiego serialu. Następnie zaprezentowany będzie w Canness (MipJunior i MipCom) i w Amsterdamie - podaje Gazeta.pl

Produkcja pierwszego sezonu ruszy prawdopodobnie wiosną 2015 roku. Pomysłodawcą i reżyserem serialu jest Tomek Niedźwiedź, autor "Agi Bagi".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.