Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21989 miejsce

Powstanie film o Januszu Korwin - Mikke. Pieniądze już zebrane

Janusz Korwin - Mikke, lider Kongresu Nowej Prawicy będzie głównym bohaterem filmu "Korwin. The Movie". Autorzy obrazu, Tomasz Agencki i Marcin Kosiński zebrali już minimalną potrzebną kwotę do nakręcenia filmu, czyli 33 tysiące złotych. Mimo to, zbiórka pieniędzy wciąż trwa.

 / Fot. By Ryszard Hołubowicz (lublin.com.pl) [CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia CommonsTomasz Agencki i Marcin Kosiński postanowili nakręcić film dokumentalny o jednym z najbardziej kontrowersyjnych polityków - Januszu Korwin - Mikke. Jak podkreślają na stronie Polakpotrafi.pl, film nie powstanie na zamówienie stacji telewizyjnej, partii politycznej, ani koncernu mediowego. Ma być całkowicie niezależną produkcją.

Co ciekawe, sponsorem i głównym producentem filmu będą widzowie. Jak możemy przeczytać na stronie, wystarczyło wpłacić minimum 33 złote i dołączyć do wirtualnego klubu producenta. Członkowie mają możliwość śledzenia na bieżąco postępów w produkcji filmu, a także jako pierwsi będą mogli zobaczyć gotowy film w internecie. Jeśli ktoś chciałby wpłacić większą kwotę - nie ma problemu. W zamian, otrzyma dodatkowe gadżety.

O czym będzie film?

Kamera Agenckiego i Kosińskiego będzie towarzyszyć politykowi przez ostatnie tygodnie euro kampanii. Pokazany zostanie również wieczór wyborczy, a także radość z wygranej, lub złość po porażce. Autorzy przekonują, że zobaczymy wydarzenia i usłyszymy słowa, które nigdy nie zostały pokazane w żadnej telewizji. Na Polakpotrafi.pl czytamy "naszym celem jest nakręcenie portretu nieprzeciętnego człowieka w kluczowym momencie jego kariery, jakim byłoby zdobycie ilości głosów potrzebnej do wejścia do parlamentu. Zarówno w przypadku wygranej, jak również przegranej, będziemy mieli do czynienia z niesamowitą, dynamiczną i dramatyczną sytuacją. Jak dokładnie będzie wyglądał ten film, nie można przewidzieć. Nie, kiedy postacią centralną jest Janusz Korwin Mikke".

Premiera filmu planowana jest na wrzesień 2014 r.

Tomasz Agencki - absolwent szkoły filmowej, dokumentalista i realizator krótkich form filmowych. Szczególnie znany z akcji "Płyta dla Posła".

Marcin Kosiński - właściciel radia KonteStacja. Założyciel platformy edukacyjnej Edukatorium.pl. Specjalista ds. nietypowych form reklamy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

To zapewne będzie znakomita komedia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To może być kolejnym trafionym przykładem, że Janusz Korwin-Mikke nie mieści się w tradycyjnych mediach. Jego swoboda wypowiedzi jest ograniczana, zaś to co ma do powiedzenia o środkach masowego przekazu, zdaje się nie znajdować chętnych do dialogu wśród reprezentanów sztuki informacji.

Poza tym, widmo Hitlera i cudów podatkowych nie są najlepszym magnesem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.