Facebook Google+ Twitter

Powstanie film o odkrywcy łechtaczki

Gabriela Tagliavini nakręci „Anatoma” - film o medyku z XVI w., który odkrył łechtaczkę i tak się naraził kościołowi katolickiemu, że musiał uciec z rodzinnego miasta.

Jak podaje FilmWeb.pl reżyserka znana z komedii romantycznej "Ladies' Night" planuje film "Anatom". Scenariusz będzie oparty na twórczości Federico Andahaziego, który spisał dzieje włoskiego medyka, Mateo Colombo – odkrywcy łechtaczki.Historię tę Andahazi zawarł w formie komiksu, na kanwie którego reżyserka będzie się wzorować.

W adaptacji historii życia renesansowego profesora anatomii z Padwy, bohater zakochał się w weneckiej kurtyzanie, której pragnął dać wszelkie szczęście. Jak na człowieka odrodzenia przystało, podszedł do problemu na tyle rzetelnie, że odkrył centrum rozkoszy kobiety. Ściągnął też tym samym na siebie inkwizycję.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

HEHEHEHEHEHE No to ładnie....musiał tam niezle drażnić tę kurtyzanę.....tu i uwdzie :D żeby odkryć........ale co by było gdyby nikt nie odkrył?Zamiast '.....bo zupa była za zimna" to ".....bo znowu nie miałam orgazmu" !LOL!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.