Facebook Google+ Twitter

Powstanie klaster sportowy

Z inicjatywy Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw zostanie powołany innowacyjny klaster sportowy.

Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw stworzy klaster sportowy / Fot. archiwum Menu GroupW realizację klastra sportowego szczególnie zaangażowany jest członek Klastra OKIP - Akademia Piłki Ręcznej i jej twórca piłkarz ręczny Artur Siódmiak, srebrny medalista Mistrzostw Świata w 2007 i brązowy Mistrzostw Świata 2009.

Klaster ma stać się platformą współpracy podmiotów związanych ze sportem, które poprzez efekty synergii stworzą potencjał jakiego nie mogłyby wykazywać działając samodzielnie. Integracja środowiska sportowego i współpraca z innymi podmiotami, które w określony sposób wpływają na sport, pozwoli na stworzenie kompleksowej oferty klastra.

Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw stworzy klaster sportowy / Fot. archiwum Menu GroupBudowana współpraca będzie stanowić zupełnie nową jakość. Klaster ma być ukierunkowany na innowacyjność i realizować cele, które będą skupiały się na niej. Podjęte działania w celu integracji środowiska sportowego mają wspomóc ten obszar w zakresach, w których obecnie są największe problemy.

Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw stworzy klaster sportowy / Fot. archiwum Menu GroupKlaster wyróżniać ma się kreatywnością. Będzie on inicjować nowe, innowacyjne rozwiązania i produkty sportowe, które przy wykorzystaniu i rozwijaniu wspólnych zasobów wiedzy i kompetencji innowacyjnych będą skutecznie tworzone.

Zbiorowość inteligencji z dziedziny sportu będzie wyprzedzać jednostkę pod każdy względem - wiedzy, siły i tempa działalności, a także skuteczności oddziaływania na rynek. Siła tworzonego klastra będzie budowana także dzięki profesjonalnie prowadzonym działaniom marketingowym i PR-owym. Nad rozwojem klastra będzie czuwać Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw wraz z Prezesem Bogdanem Węgrzynkiem, który wraz z jego agencją Menu Group ma bogate doświadczenie w marketingu sportowym.

Anna Figiel

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.