Facebook Google+ Twitter

Powstanie "Noc Oczyszczenia 3". Reżyserią zajmie się ponownie James DeMonaco

Universal, Blumhouse i Platinum Dunes ogłosili, że powstanie trzecia część "Nocy Oczyszczenia". Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialny będzie James DeMonaco, twórca dwóch pierwszych części.

 / Fot. youtube/print screen"Noc oczyszczenia" z 2013 roku sprzedała się na poziomie 89 mln dolarów. Jej kontynuacja "Noc Oczyszczenia: Anarchia" nakręcona rok później zarobiła 108 mln dolarów. Oba filmy kosztowały zaledwie 12 milionów. Nie dziwi więc decyzja o realizacji trzeciej części.

Trzeci sezon serialu "Miasteczko Twin Peaks" na małym ekranie już w 2016 rokuSzczegóły fabuły "The Purge 3" nie są jeszcze znane, ale należy oczekiwać powrotu do świata, gdzie na jedną noc nie obowiązują żadne reguły, a morderstwo nie jest w tym czasie karane - podaje stopklatka.pl. Noc Oczyszczenia to 12 godzin w trakcie których wszelkie zbrodnie są legalne. Można zabijać i torturować ludzi bez żadnych konsekwencji - oczywiście, jeśli samemu się tę noc przeżyje.

Data premiery nie jest jeszcze znana, ale możemy się spodziewać, że na duży ekran film trafi w czerwcu lub w lipcu 2015 roku.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.