Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27306 miejsce

Powstanie plaża nudystów w Warszawie?

Radny SLD, Sebastian Wierzbicki, złożył wczoraj interpelację w sprawie utworzenia w stolicy plaży dla nudystów. Czy projekt zyska poparcie warszawiaków?

Aby inicjatywa polityka mogła być poddana głosowaniu Rady Miasta musi uzyskać poparcie innych klubów. Radni PO uważają jednak, że projekt jest zbyt drogi, ponieważ koszty utrzymania kompleksu i zatrudnienia obsługi są wysokie. Uważają, że miasta nie stać na takie przedsięwzięcie.

Przychylny pomysłowi nie jest również Ratusz, który informuje, że pieniądze podatników nie powinny iść na takie cele. Również w planie zagospodarowania nadbrzeży Wisły, który kilka miesięcy temu przedstawiła Hanna Gronkiewicz-Waltz, nie zaplanowano miejsca na tego typu kompleksy. Na lewym brzegu zaprojektowano restauracje oraz kawiarnie, zaś prawy przeznaczono dla rekreacji warszawiaków.

A co na to warszawiacy? Z głosowania przeprowadzonego przez portal pardon.pl wynika, że inicjatywę popiera 982 internautów, zaś swój sprzeciw wyraziło 137. Mieszkańcy stolicy zapytani o pomysł nowej plaży nie byli już tak pozytywnie nastawieni.

- Radni powinni najpierw zająć się utworzeniem zwykłych plaż, przeznaczonych dla wszystkich – mówi Krzysztof Gęsina, warszawski student. - Obawiam się również, że pomysł ma zwrócić jedynie uwagę na radnego, który kandyduje do Europarlamentu.

Czy nudyści będą mieli gdzie się opalać - zależy od warszawskich radnych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Krystyna Bochanke
  • Krystyna Bochanke
  • 23.02.2011 17:55

powinno to powstać gdyż ponieważ bo pani swoi mężom ni pokazują wszystkiego więc chociaż tutaj mężyczyźni chodzą by troszkę popatrzeć ;) ;P

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.04.2009 12:49

Oczywiście, że powinna powstać.
Tak jak normalne powinno być chodzenie tylko w bikini, na plaży.
W końcu mamy równouprawnienie.
Dla tekstylnych wybrałbym takie miejsce poniżej ul. Farysa :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.