Facebook Google+ Twitter

Powstanie Wielka Księga Jubileuszowa na 150-lecie KGW w Polsce!

Kwartalnik i portal mojeKGW.pl szykują na przypadający w tym roku Jubileusz 150-lecia dla wszystkich KGW miłą niespodziankę w postaci Wielkiej Księgi Jubileuszowej. ZGŁOŚCIE SWOJE KGW do 31 sierpnia 2016 r.!

Powstanie Wielka Księga Jubileuszowa na 150-lecie Kół Gospodyń Wiejskich na ziemiach polskich / Fot. Fot. Dariusz TrybułaW 2016 r. świętujemy Wielki Jubileusz 150-lecia Kół Gospodyń Wiejskich na ziemiach polskich. Jest to najstarsza w Europie organizacja, która działa nieprzerwanie.

Na tą szczególną okazję powstanie Wielka Księga Jubileuszowa, która pokaże siłę i liczebność kobiet (i mężczyzn) zrzeszonych w Kołach Gospodyń Wiejskich. Jak zapowiada portal i kwartalnik mojeKGW.pl to będzie pierwsze takie wydanie w historii KGW, które na swoich kartach uwieczni Koła z całej Polski. W ten sposób redakcja kwartalnika i portalu mojeKGW.pl chce pokazać i wyróżnić wszystkie organizacje (KGW). Przedstawione zostaną twarze, które poprzez pracę społeczną dają świadectwo swojej miłości i zaangażowania w życie swoich "małych Ojczyzn".


Każde KGW, które chce aby ich organizacja stałą się częścia Wielkiej Księgi Jubileuszowej, powinny przesłać do portalu informacje o Kole zgodnie z poniższymi punktami:

1. Nazwa organizacji.
2. Powiat, z którego organizacja pochodzi.
3. Rok powstania organizacji.
4. Ilość Członków organizacji.
5. Zdjęcie Waszej organizacji (archiwalne lub aktualne).
6. Wasza specjalnosć (maks. 3 dziedziny).
7. W jednym zdaniu opiszcie Wasze największe osiągniecie, czyli to, z czego jesteście najbardziej dumni jako organizacja.
8. Login organizacji z rejestracji na portalu www.mojekgw.pl.
Opcjonalnie możecie również podać stronę Waszej organizacji z portalu mojeKGW.pl, np.:

http://mojekgw.pl/kolo/kolo-gospodyn-wiejskich-w-wiadrowie
Redakcja portalu i kwartalnika mojeKGW.pl uważa, że dzięki temu będzie można szybko odnalezc każdą organizację w internecie i dowiedzieś się o Was jeszcze więcej.


Na Wasze materiały do Wielkiej Ksiegi jubileuszowej redakcja czeka do 31 sierpnia 2016 r. pod adresem:

- e-mailowym:

redakcja@mojekgw.pl


- pocztowym:

Redakcja "mojeKGW"
ul. Belzacka 176/178
97-300 Piotrków TrybunalskiRedakcja podkreśla: Nie może Was zabraknąć, to Wasz jublileusUWAGA!

Każde Koło, które wyśle kompletne zgłoszenie otrzyma od redakcji jeden egzemplarz Wielkiej Księgi Jubileuszowej na 150-lecie Kół Gospodyń Wiejskich.
Zachęcamy zatem wszystkie KGW z Polski do wysłania zgłoszeń do Wielkiej Księgi na Jubileusz 150-lecia Kół Gospodyń Wiejskich!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.