Facebook Google+ Twitter

Powstrzymać silną Kubę

Niezwykle ciekawie zapowiadają się kolejne konfrontacje Niemiec i Kuby w ramach tegorocznej Ligi Światowej. Na przeciwko siebie staną zespoły, które zajmują czołowe pozycje w grupie D.

Już dziś oczy wszystkich sympatyków siatkówki będą zwrócone na Berlin, gdzie dojdzie do meczu Niemcy - Kuba w Lidze Światowej. Faworytem są goście, którzy prowadzą w grupie D z dorobkiem 13 punktów. Z kolei podopieczni Raula Lozano plasują się na drugiej pozycji i mają na swoim koncie 12 "oczek".

Trener gospodarzy szansy swojego zespołu na zwycięstwo upatruje w zneutralizowaniu siły ataków i zagrywek Kubańczyków. Podkreśla za razem że jego ekipa na pewno będzie walczyć. - Na pewno będą to ciężkie spotkania. Kuba to bardzo dobra drużyna, która prezentuje się świetnie w tegorocznej Lidze Światowej - powiedział Lozano w rozmowie z portalem Reprezentacja.net.

Niemcy dość niespodziewanie spisują się kapitalnie w tegorocznej Lidze Światowej. Co ciekawe zdołali pokonać już dwukrotnie Polskę. Zespół Daniela Castellaniego nie grał jednak wówczas w najsilniejszym składzie. Dziś ekipa Niemiec będzie chciała zatrzymać Kubę.

Tekst ten dedykuję Karolinie Zawada

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.