Facebook Google+ Twitter

Pożądanie Lisy Azuelos już na ekranach kin. Zobacz zwiastun

Na ekrany kin wszedł film "Pożądanie" z Sophie Marceau i François Cluzetem w rolach głównych. Scenarzystką i reżyserką obrazu jest Lisy Azuelos.

 / Fot. materiały prasoweElsa (w tej roli Sophie Marceau) jest popularną pisarką. Za sprawą przyjaciela poznaje Pierre'a (François Cluzet). Żonaty mężczyzna nie narzeka na nieszczęśliwe życie. Między pisarką i prawnikiem rodzi się fascynacja. Pierre ma rozdarte serce, bo nie przestał kochać żony, a Elsa dystansuje się od nowych związków po niedawnym rozwodzie.

François Cluzet znany jest między innymi z filmowego hitu, "Nietykalni". Wcielił się wówczas w rolę niepełnosprawnego bogacza, który zatrudnia do pomocy młodego chłopaka z marginesu. Sophie Marceau zagrała m.in. w superprodukcji "Braveheart" czy w ekranizacji "Anny Kareniny" Lwa Tołstoja.

Krytycy chwalą film "Pożądanie" za przełamanie schematu. Wbrew pozorom scenariusz nie został osnuty wokół ckliwego motywu przyciągających się przeciwieństw. Relacja jaka rodzi się między Pierre'm i Elsą jest trudna z innych powodów. On kocha żonę, ale nie potrafi oderwać oczu od Elsy. Ona nie ma zamiaru się angażować, ale nie potrafi go zignorować. Pierre jest statecznym, żonatym mężczyzną. Ona lubi być w centrum uwagi.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.