Facebook Google+ Twitter

"Pożądanie mieszka w szafie". Recenzja książki Piotra Adamczyka

  • Ewa Bo
  • Data dodania: 2013-03-23 18:13

"Co czytasz? Oooo... "Pożądanie ..." Piotra Adamczyka? Myślałam, że on tylko gra, a tu widzę, że jeszcze pisze... " - tak oto najczęściej reagowały znajome osoby, gdy zobaczyły tę książkę w moich rękach.

 / Fot. Okładka książki Ludzie mówią, że dobrze jest być pięknym, sławnym i bogatym. Mieć mnóstwo fanek i znajdować się codziennie na pierwszej stronie najpoczytniejszych gazet, nie tylko tych wydawanych w wersji papierowej. Przed takim "sława, wieczna zabawa, wszystko jak z nut, pieniędzy w brud ... piękne kobity, zdrowie jak dzwon, wygodny tron..." I najlepiej, by ta chwila trwała wiecznie.

We współczesnych czasach nie może być przecież nic gorszego, jak po wstukaniu w wyszukiwarkę swojego imienia i nazwiska, nie znaleźć żadnego prowadzącego do niego linka. Gdy nie ma nas w internecie, nie istniejemy. To bardzo przygnębiające odkrycie, zwłaszcza wtedy, gdy jest się naczelnym największej gazety regionalnej w Polsce. Tak jak Piotr Adamczyk.

Bohatera książki Google powinno natychmiast znaleźć i pokazać na pierwszym miejscu. A tu tymczasem wyskakują informacje o innej osobie i do tego w oszałamiających ilościach. Czy zbieżność imienia i nazwiska bywa pomocna w życiu, czy powoduje, że staje się trudne do zniesienia?

"Mógłbym się nazywać Al Pacino, a nazywam się Piotr Adamczyk ( ...) Mógłbym się też nazywać Dustin Hoffman, George Clooney, Colin Firth albo nawet Johnny Depp. A nazywam się jak ten polski aktor, który grał papieża. Cały naród kochał polskiego papieża; myślę, że sporo z tego przeniosło się na Piotra Adamczyka, tamtego aktora, a mnie ominęło."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Ciekawa recenzja:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polecam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

W pierwszym momencie myślałam, że to autorem tej książki jest ten aktor, którego ostatnio wszędzie pełno. A tu taka niespodzianka ;) Jak będę miała okazję, to chętnie ją przeczytam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.