Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19367 miejsce

Pożar targowiska w Osinowie Dolnym. Strażacy opanowali ogień

W niedzielę zapłonęło przygraniczne targowisko w Osinowie Dolnym w województwie zachodniopomorskim. Ogień został już opanowany. Z pożarem walczyło 20 zastępów straży pożarnej.

 / Fot. PAP/Marcin BieleckiPotężny pożar targowiska wybuchł wieczorem 4 listopada w miejscowości Osinów Dolny, znajdującej się przy niemieckiej granicy, w województwie zachodniopomorskim. Jak podaje TVN24, z ogniem walczyło 20 zastępów straży pożarnej. Spłonęło kilkadziesiąt pawilonów handlowych. Akcja straży była utrudniona ze względu na rozległy pożar i bardzo duże zadymienie.

Kupcy spotkali się z właścicielem. Zobacz zdjęcia z pogorzeliska na targowisku w OsinowieJak poinformował po godz. 23 na antenie TVN24 mł. bryg. Jacek Rudziński ze Straży Pożarnej w Gryfinie, ogień został już opanowany, na razie nie są znane przyczyny pożaru. Działania związane z dogaszaniem ognia mogą potrwać do rana. Pomocy w gaszeniu pożaru udzieliła również straż pożarna z Niemiec. Strażakom udało się ocalić małą stację paliw, znajdującą się na terenie targowiska. Ogień mógłby spowodować wybuch paliw i jeszcze większą katastrofę.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.