Facebook Google+ Twitter

Pożar w Gdańsku! Spłonął opustoszały budynek

W Gdańsku na ulicy Wieżyckiej zapalił się opustoszały budynek. Jeszcze jakiś czas temu mieszkało tam kilka rodzin. Nie jest znana przyczyna pożaru. Walka z żywiołem trwała około dwóch godzin.

1 z 16 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Akcję ratunkową rozpoczęły dwie jednostki straży pożarnej, kolejne dwie dotarły nieco później. Fot. Adam Baranowski
Akcję ratunkową rozpoczęły dwie jednostki straży pożarnej, kolejne dwie dotarły nieco później. Fot. Adam Baranowski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Dzięki ;-) Wiem, że asem fotografii nie jestem, a podpisy są mierne, albo ich w ogóle nie ma. Chciałem coś pokazać i mi się udało, o to chodziło! Pozdrawiam.

ps. Samozwańczych nauczycieli nie lubię ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie podpuścisz mnie. W kwestii artystycznej proszę pytaj tego Pana link on ma jedno "arcydzieło" na koncie, jest samozwańczym nauczycielem (zmienił na instruktora). Doradzi.

A tak na poważnie bardziej, cieni się że wysłałeś szybko swoje zdjęcia. Wszystkie Twoje bajki z pracą, biegiem i potem... wiadomo gdzie - ludzi mało obchodzą :> Najbardziej podoba mi się 5tka od końca, przekazuje jakieś emocje (też zawsze chce coś w tym stylu ukazać) mimo że Pani strażniczka stoi d*** do Ciebie, dynamizmu dodaje te wypatrywanie i bezradność człowieka wobec ognia. Podoba mi się również zakończenie całej historii, chodzi o czywiście o ostatnią fotografię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Łukasz, chciałem działać szybko...
A co powiesz o zdjęciach? Bo w sumie Twoje opinie zawsze są interesujące, a tym bardziej dla takiego amatora jak ja ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adam, było sobie wrzucić zdjęcia wieczorkiem na spokojnie. Tutaj jest teraz tyle tych materiałów że wszystko gdzieś ginie bez echa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

:) Rafał cieszę się mimo wszystko. Nie miałem czasu, aby zająć się dokładnie zdjęciami, a tym bardziej podpisami, bo na miejsce zdarzenia pobiegłem, do domu też wróciłem biegiem, a po ich wrzuceniu na serwis musiałem biec do pracy :-/ i nie mogłem ich dopracować :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

szóstka za zdjęcia, jedynka za podpisy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.