Facebook Google+ Twitter

Pożar w gospodarstwie Lepperów. Straty oszacowano na 100 tys. złotych

Pożar strawił stodołę znajdującą się na terenie byłego PGR-u, należącego do Tomasza Leppera, syna zmarłego lidera Samoobrony. Jak wynika z ustaleń policji, przyczyną pożaru było zaprószenie ognia przez dwójkę bawiących się dzieci.

To nie pierwszy raz kiedy w majątku Lepperów pojawia się ogień. / Fot. Fot. Kasjanek, Doemna publicza. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Polish_fire_brigade_car.jpg&filetimestamp=20080627182542 Do pożaru doszło w sobotę w Drozdowie w województwie zachodniopomorskim. Jak wynika z informacji przekazanych przez policję, sprawcami pożaru okazały się dzieci w wieku 8-9 lat, które bawiły się ogniem.

W wyniku pożaru spłonęło 200 bali siana o łącznej wartości 100 tys. zł, które znajdowały się w stodole - podaje TVN24.pl

Damian Stręk, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Sławnie zaznacza, że dzieci, które przyczyniły się do podpalenia, trafią do sądu dla nieletnich w Koszalinie, który zdecyduje o ich dalszym losie.

"Wróciłam do domu z pracy, gdy wybuchł pożar. Myślałam na początku, że unoszący się dym w mieszkaniu jest z naszego pieca. Ale to dymiło od stodoły Leppera. I Bogu dzięki, że wiatr wiał w przeciwną stronę, bo mieszkamy tak blisko, że ogień mógłby dotrzeć i do nas" - relacjonuje w TVN24 najbliższa sąsiadka Lepperów.

To nie pierwszy raz kiedy w majątku Lepperów pojawia się ogień. Rok temu spłonęły tam pozostawione w sianokosach na polu bele słomy, a zimą ogień strawił budynek magazynowy.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.