Facebook Google+ Twitter

Pożar w klubie Gatecrasher One

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-06-20 10:23

W poniedziałek 18 czerwca o godzinie 17 czasu miejscowego wybuchł pożar w bardzo popularnym angielskim klubie Gatecrasher One (Sheffield).

W poniedziałek 18 czerwca o godzinie 5 po południu czasu miejscowego wybuchł pożar w bardzo popularnym angielskim klubie Gatecrasher One (Sheffield). Ogień szybko się rozprzestrzenił się i w krótkim czasie objął płomieniami cały budynek. Podczas wybuchu pożaru w środku znajdowały się dwie osoby, którym udało się bez szwanku wydostać z płonącego budynku. W akcji gaśniczej brało udział około 25 strażaków. Policja zamknęła ulice przylegające bezpośredni do klubu. Przyczyny pożaru i rozmiary strat nie są jeszcze znane.

Do 2003 r. klub nosił nazwę The Republic, kiedy to został wykupiony, wyremontowany za milion funtów i przemianowany na Gatecrasher One. Nazwa klubu pochodzi od co miesięcznych trance’owych imprez „Gatecrasher” zainaugurowanych w 1992 r. Amatorskie filmy z pożaru można obejrzeć w serwisie YouTube. Natomiast zdjęcia z tego zdarzenia dostępne są na internetowych stronach BBC.

Źrodło: news.bbc.co.uk

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.