Facebook Google+ Twitter

Pożar w Matce Polce

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2007-08-14 10:57

Ponad półtorej godziny trwało wczoraj gaszenie pożaru na oddziale ginekologiczno- położniczym w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki. Chociaż zadymienie wskazywało na znaczne straty, pożar nie był na tyle groźny, by musiało dojść do ewakuacji pacjentów. Szybka interwencja straży zapobiegła rozprzestrzenieniu się pożaru

 / Fot. Dziennik ŁódzkiTuż po godz. 11 zaczął wydobywać się dym z pomieszczenia na poziomie -1, gdzie składowana była odzież byłych pracowników Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki. - Po oczyszczeniu szafek stare ubrania zapakowano do foliowych worków i przechowywano w pomieszczeniu, sąsiadującym z obecną pracowniczą szatnią. Niestety, pożar objął również część obecnej szatni - wyjaśnia Andrzej Świątek, młodszy brygadier i oficer operacyjny straży pożarnej. - Uniknęliśmy ewakuacji, bo szczelnie zamknięte drzwi zatrzymały dym.

Przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana, ale ostatecznie spłonęło 20 mkw. powierzchni. Jak zapewniał Andrzej Świątek, straty poniesione przez szpital wskutek pożaru są niewielkie.

Agnieszka Magnuszewska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.