Facebook Google+ Twitter

Pożar w sklepie w Sieradzu

Dziś około godz. 13.20, sieradzka straż odebrała zgłoszenie o pożarze sklepu Biedronka na ul. Kościuszki. W zgłoszeniu podano informację, że w sklepie są uwięzione 4 osoby.

Zadymienie pawilonu było bardzo silne / Fot. Piotr AndrzejakNa miejsce zadysponowano 6 zastępów ratowniczych z PSP jak i OSP Sieradz. Po dojeździe na miejsce okazało się, że nie pali się pawilon Biedronki, tylko kartony zostawione przez pracowników przy wejściu do sklepu z odzieżą. Palące się kartony i śmieci spowodowały bardzo silne zadymienie jedynego wejścia. Strażacy musieli przy użyciu drabin ewakuować cztery osoby z pierwszego pietra, personel i klientów sklepu.

Ochrona, jak i pracownicy znajdującego się na parterze sklepu Biedronka, ewakuowali wszystkich klientów. Zadymienie w pawilonie z odzieżą było tak silne, że dwie osoby podtruły się lekko dymem i wymagały udzielenia pomocy medycznej. Ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Jak powiedział naszemu serwisowi, dowodzący akcją, młodszy brygadier Andrzej Marczask z PSP w Sieradzu, budynek był dopuszczony do prowadzania w nim działalności handlowej. W trakcje dochodzenie prowadzonego przez PSP i policję będzie trzeba ustalić dlaczego doszło do powstania tego pożaru i zagrożenia dla życia ludzi.

Zobacz zdjęcia z miejsca pożaru.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.