Facebook Google+ Twitter

Pożar w warszawskim metrze. Wybuchła panika, ludzie się tratowali

Na stacji Politechnika w warszawskim metrze doszło do pożaru. 9 osób zostało przewiezionych do szpitali. Na miejscu jest prokurator oraz służby ratunkowe. Pociągi kursują wahadłowo.

 / Fot. Sliwers, CC 3.0Do pożaru doszło w nowym pociągu Inspiro na stacji Politechnika. "W metrze wybuchła panika, ludzie się tratowali" - mówi świadek w TVP Info.

Na miejsce szybko przybyły służby ratunkowe. 6 osób podtruło się dymem, przewieziono je do szpitali. Po akcji ratunkowej do szpitala odwieziono również 3 policjantów, którzy także mieli objawy zatrucia.

Na miejscu jest prokurator oraz straż pożarna. Sprawdzono tunel metra, nikogo tam nie znaleziono. Pociągi kursują wahadłowo.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Najnowocześniejszy przejaw siły wyższej?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To Inspiro jest jakieś pechowe, od początku sprawiało problemy. Jeśli można tu w ogóle mówić o "szczęściu", to "cieszmy się", że ten pożar nie wybuchł w tygodniu, w godzinach szczytu... Dziś wybuchła panika, a co by było wtedy to strach pomyśleć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pojawiają się opinie, że pociąg był przeznaczony dla drugiej nitki metra i nie miał prawa kursować, gdyż nie przeszedł dostatecznej ilości tekstów. Przed referendum dopuszczono skład do ruchu, aby uwiarygodnić prezydent Warszawy. Już w pierwszym dniu miał awarie hamulców i wówczas powinien być wycofany.
Przeważył interes partyjni H.G. Waltz. Na szczęście skończyło się tylko osobami poszkodowanymi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zapalił się niemiecki nowoczesny wagon. Jak widać Niemcy też produkują buble.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.