Facebook Google+ Twitter

Pożar w wylęgarni drobiu posła Koźlakiewicza

Dwie osoby zatruły się tlenkiem węgla w pożarze, który wybuchł w wylęgarni drobiu posła Mirosława Koźlakiewicza (PO) w Pawłowie w powiecie mławskim (Mazowieckie). Losy trzeciej osoby przebywającej wewnątrz nie są znane.

Zdjęcie ilustracyjne. / Fot. Dorota PardeckaJak poinformowała nas Magdalena Sulich-Kosiec, dziennikarka Polskapresse z Radomia, pożar wybuchł około godziny 19.30, kiedy to w jednej z większych wylęgarni o powierzchni 7 ha zauważono ogień. Trwał tam wówczas remont wentylacji. Najprawdopodobniej przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej, akcja ratowniczo-gaśnicza trwa.

Nasza dziennikarka dowiedziała się, że przy remoncie pracowały trzy osoby. Dwie z osób, które pracowały w budynku w chwili wybuchu pożaru już przetransportowano do szpitala, losy trzeciej nie są znane, trwa akcja poszukiwawcza.

Możliwe, że pracownikowi udało się uciec. Jednak niewykluczone, że nadal jest w środku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

;o
teraz już nie rzecznicy - albo jak w tej sytuacji np. strażacy - są źródłem informacji, ale inni dziennikarze? Hahaha. I to z tej samej firmy. LOL
Ps. Faktycznie było najważniejsze, do kogo należy wylęgarnia i z jakiej partii jest ta osoba, żeby znalazło się w lidzie?

Komentarz został ukrytyrozwiń

ale z pierwszej ręki ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prawie tak szybko jak PAP (+)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.