Facebook Google+ Twitter

Pożegnanie Artura Siódmiaka już 15 grudnia !

Współautorzy: Marta Wróbel

Już 15 grudnia w Gdańsko-Sopockiej ERGO ARENIE znakomici polscy sportowcy pożegnają Artura Siódmiaka, który kończy karierę byłego reprezentanta biało-czerwonych.

 / Fot. fot. Menu GroupW dniu 4 grudnia b.r w Hotelu MERA & SPA w Sopocie odbyła się konferencja medialna poświęcona gali piłki ręcznej PGNiG Super Mecz Polska - Reszta Świata, podczas której Króla Artura, czyli Artura Siódmiaka, żegnać będą znakomici polscy sportowcy. Swój udział w imprezie potwierdzili Dariusz Michalczewski, Robert Korzeniowski, Piotr Gruszka, Adam Korol, Tomasz Majewski, Iwona Guzowska, Piotr Małachowski, Mariusz Czerkawski, Anita Włodarczyk, Grzegorz Kacała, Michał Probierz, Leszek Blanik, Radosław Majdan i Piotr Świerczewski.

Gala ma być imprezą rodzinną, dlatego też odbędą się tego dnia na ERGO ARENIE jeszcze dwie imprezy O 15. rozpocznie się derbowy mecz I ligi pomiędzy Wybrzeżem Gdańsk i Spójnią Kar-Do Gdynia, natomiast dwie godziny później zaplanowaliśmy konfrontację VIP-ów.

 / Fot. fot. Menu GroupKapitanami drużyn VIP zostali Dariusz Michalczewski i Krzysztof Skiba. - Moja postura może o tym nie świadczyć, ale kiedyś grałem w piłkę ręczną. Chodziłem w Gdańsku do Szkoły Podstawowej nr 50 im. Emilii Plater, w której bardzo popularny był szczypiorniak. Braliśmy udział w różnych rozgrywkach i w meczu z podstawówką z Tczewa zdobyłem nawet dwie bramki, ale jedną zupełnie przypadkowo. W tym spotkanie postaram się wykorzystać doświadczenia sprzed ponad 30 lat- stwierdził lider zespołu "Big Cyc".

Zaplanowano też dodatkowe atrakcje dla dużych i małych m.in. Strefę Kibica, w której będzie można nauczyć się rzutu Siódmiaka, który w roku 2009 dał biało-czerwonym awans do MŚ, odbędzie się zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji "Żyć z
POMPĄ".

 / Fot. fot. Menu GroupImpreza została bardzo mocno wsparta PR-owo przez agencje promotorskie Menu Group i Exodus Group.
- Nie zabraknie atrakcji, konkursów i wielu niespodzianek. Na arenie ustawiona zostanie specjalna strefa kibica PGNiG z boiskiem mobilnym, gdzie trwać będą animacje i zabawy dla dzieci. Zapraszamy na imprezę całe rodziny, a także grupy zorganizowane, trwa sprzedaż internetowa biletów, ktore są w bardzo przystępnej cenie. Dla potrzeb imprezy uruchomiliśmy specjalną stroną www.artursiodmiak.pl, a zespół muzyczny Rev Revange napisał utwór zadedykowany Arturowi “To nie koniec drogi ”, który zagra na żywo przed meczem.- zapewniał gorąco Bogdan Węgrzynek podczas konferencji.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

http://artursiodmiak.pl/scenariusz_ramowy.pdf

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.