Facebook Google+ Twitter

Pożegnanie ciepłego lata – wystawa Marii Dobrzyńskiej

Ciepłe i słoneczne lato odchodzi, zmierzając na przywitanie jesieni. Ale pozostanie ono z pewnością w dziełach malarki Marii Dobrzyńskiej, która pokazała swoje obrazy w Malej Galerii Labirynt w Pile.

Mara Dobrzyńska na tle swoich prac: „Słoneczników w ogrodzie” i „Maków” / Fot. Anna FonsW Małej Galerii Labirynt, mieszczącej się przy Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej (ul. Sikorskiego 33), otwarta została nowa wystawa. Tym razem swoje prace zaprezentowała Maria Dobrzyńska.

„Nasturcje w wazonie”, „Martwa natura z dzbankiem”, „Droga do wioski”, „Zima” / Fot. Anna FonsPodczas wernisażu można było podziwiać dzieła artystki, które podobnie jak ona sama, są pełne ciepła, szczęścia i radości życia. Specjalnie dla niej wystąpił Mirosław Zaleski z córką Anną. Kilka pieśni wykonał także znany animator kultury, reżyser i założyciel Młodzieżowego Teatru Dramatycznego Krzysztof Szulejko, a aktorka Łucja Szczelczyk zadeklamowała wiersz.

Nadmorskie impresje (u góry) i inne obrazy Marii Dobrzyńskiej. / Fot. Anna FonsPrzybyli na wystawę goście mogli podziwiać krajobrazy, które Maria Dobrzyńska uwielbia malować. Uwagę zwiedzających przykuwały piękne pejzaże z różnych pór roku i miejsc; można było podziwiać zarówno malowane chwilą morskie impresje jak i pobliską przyrodę. Kwiaty zdawały się kwitnąć tuż obok patrzącego. Naprawdę warto zobaczyć tę niezwykłą wystawę, która czynna będzie do 29 września.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

+ ;-) ciepłego lata, nigdy dość ;-)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.