Facebook Google+ Twitter

Pożegnanie jesieni - impresje fotograficzne

Jesienna wycieczka do ogrodu botanicznego we Frankfurcie - Palmengarten. Jeszcze tydzień temu było złociście i kolorowo, drzewa i krzewy cieszyły oczy. W przeciągu kilku dni liście zbrązowiały i opadły. Tymi fotkami żegnam złotą jesień.

1 z 18 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Ogród botaniczny we Frankfurcie nad Menem - Palmengarten, w jesiennej szacie. Ogród należy do miasta Frankfurt, jego historia sięga roku 1871.Fot.Isabella Degen
Ogród botaniczny we Frankfurcie nad Menem - Palmengarten, w jesiennej szacie. Ogród należy do miasta Frankfurt, jego historia sięga roku 1871.
Fot.Isabella Degen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Bardzo romantyczne zdjęcia, oddające duszę kobiecą i koloryt jesieni. Również bardzo lubię spacery po parku; nie koniecznie w ogrodzie botanicznym. Pozdrawiam serdecznie !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jesień ma w sobie to coś. Przemijanie, wspomnienia. Swą barwą zachwycają spadające liście, które tworzą niepowtarzalne dywany pod drzewami.
W foto 11. jest to coś, od czego trudno oczy oderwać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Wiesław Adamik. Serdecznie dziękuję za komentarz. Trudno mi powiedzieć które zdjęcie najbardziej mnie się podoba. Wybrałam je z około 50 zdjęć i uważam iż każde z nich zawiera pewne przesłanie. W krajobrazach staram się stosować najważniejszą regułę kompozycyjną złotego podziału, też obowiązuje ona w malarstwie. Fotki które Pan wskazał 2 i 7 są fotkami robionymi z góry tak jak robi się zdjęcia w fotografii użytkowej.
Mam przygotowanie plastyczne jestem malarką i traktuję moje zdjęcia artystycznie. Dlatego też galerii nie zamieściłam w dziale fotografia tylko "Trzy grosze", aby mnie żaden z profesjonalnych fotografów nie robił mi uwag. Zdjęcia robię Panasonikiem DMC-TZ36.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdj 2 i 7 bardzo mi się podobają bo w forografii ustota jej oddziaływania tkwi w szczególe co Pani doskonale rozumie. Niedawno pod galerią jesiennych zdjęc z Wroclawia zarzuciłem brak takiego szczegółu i oczywiście natychmiast nie Autorka przecież tylko anonimowy hejter zmieszał mnie z błotem. Mam nadzieję że Pani mi odpowie które swoje zdjęcia z tej galerii ceni czy lubi najbardziej?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pięknie, nostalgicznie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najbardziej podoba mi się ostatnie zdjęcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.