Facebook Google+ Twitter

Pożegnanie jesieni - impresje fotograficzne

Jesienna wycieczka do ogrodu botanicznego we Frankfurcie - Palmengarten. Jeszcze tydzień temu było złociście i kolorowo, drzewa i krzewy cieszyły oczy. W przeciągu kilku dni liście zbrązowiały i opadły. Tymi fotkami żegnam złotą jesień.

1 z 18 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Ogród botaniczny we Frankfurcie nad Menem - Palmengarten, w jesiennej szacie. Ogród należy do miasta Frankfurt, jego historia sięga roku 1871.Fot.Isabella Degen
Ogród botaniczny we Frankfurcie nad Menem - Palmengarten, w jesiennej szacie. Ogród należy do miasta Frankfurt, jego historia sięga roku 1871.
Fot.Isabella Degen

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Bardzo romantyczne zdjęcia, oddające duszę kobiecą i koloryt jesieni. Również bardzo lubię spacery po parku; nie koniecznie w ogrodzie botanicznym. Pozdrawiam serdecznie !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jesień ma w sobie to coś. Przemijanie, wspomnienia. Swą barwą zachwycają spadające liście, które tworzą niepowtarzalne dywany pod drzewami.
W foto 11. jest to coś, od czego trudno oczy oderwać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Wiesław Adamik. Serdecznie dziękuję za komentarz. Trudno mi powiedzieć które zdjęcie najbardziej mnie się podoba. Wybrałam je z około 50 zdjęć i uważam iż każde z nich zawiera pewne przesłanie. W krajobrazach staram się stosować najważniejszą regułę kompozycyjną złotego podziału, też obowiązuje ona w malarstwie. Fotki które Pan wskazał 2 i 7 są fotkami robionymi z góry tak jak robi się zdjęcia w fotografii użytkowej.
Mam przygotowanie plastyczne jestem malarką i traktuję moje zdjęcia artystycznie. Dlatego też galerii nie zamieściłam w dziale fotografia tylko "Trzy grosze", aby mnie żaden z profesjonalnych fotografów nie robił mi uwag. Zdjęcia robię Panasonikiem DMC-TZ36.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zdj 2 i 7 bardzo mi się podobają bo w forografii ustota jej oddziaływania tkwi w szczególe co Pani doskonale rozumie. Niedawno pod galerią jesiennych zdjęc z Wroclawia zarzuciłem brak takiego szczegółu i oczywiście natychmiast nie Autorka przecież tylko anonimowy hejter zmieszał mnie z błotem. Mam nadzieję że Pani mi odpowie które swoje zdjęcia z tej galerii ceni czy lubi najbardziej?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pięknie, nostalgicznie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Najbardziej podoba mi się ostatnie zdjęcie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.