Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3179 miejsce

Pożegnanie przedszkolaków w Kazimierzy Wielkiej [Świętokrzyskie]

26 czerwca 2014 roku w Publicznym Przedszkolu Samorządowym im. Parkowe Skrzaty w Kazimierzy Wielkiej odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego i pożegnanie starszaków, którzy od września wstąpią w szkolne progi.

Pożegnanie przedszkola im. Parkowe Skrzaty w Kazimierzy Wielkiej / Fot. Anna DzikowskaDzieci 5 i 6 letnie z grupy „Muchomorki” pod kierunkiem nauczycieli: Barbary M. i Ireny T. rozpoczęły program artystyczny wspaniale zatańczonym Polonezem. Rodzice nie kryli wzruszenia, mocno oklaskiwali małych artystów.

Otwarcia uroczystości dokonały - wychowawczyni grupy Barbara M. oraz dyrektor przedszkola Ewa W. - dziękując za współpracę wszystkim zaangażowanym w życie przedszkola rodzicom i złożyły w imieniu swoim, jak i pracowników serdeczne podziękowania i życzenia.

Następnie głos oddały dzieciom, które przedstawiły bogaty program artystyczny. Śpiew wesołych piosenek i recytowane wiersze na temat kończącego się trzyletniego pobytu w przedszkolu, wspólnych zabaw oraz zbliżających się wakacji były prezentacją umiejętności zdobytych w trakcie całego roku.

Po wspaniałej części artystycznej przyszedł czas na dyplomy dla dzieci i podziękowania. Każdy absolwent otrzymał dyplom ukończenia przedszkola. Natomiast rodzice w imieniu swoim i swoich dzieci podziękowali dyrekcji, opiekunom grupy oraz personelowi wspomagającemu za trud oraz cierpliwość okazaną ich pociechom oraz za angażowanie dzieci w przygotowanie wspaniałego występu pożegnalnego, jak również wielu innych uroczystości przedszkolnych, które zawsze kończyły się wielkimi brawami.

W ramach podziękowania i wdzięczności przybyłym gościom, paniom wychowawczyniom oraz pracownikom przedszkola wręczono kwiaty. Wszyscy wspaniale się bawili i nie zabrakło nawet łez szczęścia i wzruszenia. Dzieci również nie kryły smutku. Przykro było pożegnać się z ulubionym przedszkolem, które cieszy się bardzo dobrą opinią w środowisku lokalnym.

Spotkanie zakończyło się pysznym poczęstunkiem i wykonaniem pamiątkowych zdjęć.


Anna Dzikowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.