Facebook Google+ Twitter

Pożegnanie z Peru [Zdjęcia]

Indianie w ostatniej galerii żegnają nas w odświętnych strojach. Przedstawiam zdjęcia z festiwalu muzyki i tańca indiańskiego w Puno oraz święto religijne pod słynnym kościołem Dominikanów w Pomata.

1 z 28 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Festiwal zespołów muzycznych w Puno. Indianie grają na  piszczałkach, charango, małych mandolinach wykonanych ze skorupy pancernika, żółwia, lub z drewna. Słychać flety i fletnie Pana, bębny, harfy, akordeony i skrzypce.Fot.Barbara Figurniak
Festiwal zespołów muzycznych w Puno. Indianie grają na piszczałkach, charango, małych mandolinach wykonanych ze skorupy pancernika, żółwia, lub z drewna. Słychać flety i fletnie Pana, bębny, harfy, akordeony i skrzypce.Fot.Barbara Figurniak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (24):

Sortuj komentarze:

Tak, Panie Arturze, w spojrzeniach tych dzieci, niczym nie skażonych obserwatorów widać wiele. Czasami zdawało mi się, że są jeszcze mądrzejsze niż można się tego spodziewać)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Peru, Peru.... ludzie inni a jednak tacy sami. Dziękuję Pani Basiu za relację z takich miejsc. Wymowne zdjęcia i doskonałe opisy pozwalają przenieść się do odległego kraju. Pozwalają na poznanie innych ludzi i ich kultur, obyczajów. Jedno co mnie uderzyło. Bez względu z jakiego zakątka ziemi się wychyla, to spojrzenie dzieci jest zawsze takie samo - ROZBRAJAJĄCE

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Bogumiło, to prawda, nie mogę i nie zamierzam :) Chciałam tylko poczekać, aż się wszystkie wzburzone morza i oceany uspokoją :) Tak, ukochanie piękna natury, ale także człowieka. Jest w nim wiele piękna i warto się czasem zatrzymać, aby je dostrzec. Dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że wraca Pani do tych galerii. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Basiu, nie może Pani zakończyć wędrówek po świecie z aparatem fotograficznym. Przecież wiemy, że to pasja i ukochanie piękna, także najbliższych miejsc, prowadzi Panią przez świat.
Czekam na kolejne zdjęcia. Do zamieszczonych na W24 będę powracać. Już to robię. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie, Panie Piotrze, nie ostatnia:), ta kończy wędrówkę po Peru i Boliwii, a więc pozdrawiam zapraszam na kolejne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Barbaro, ale z pewnością, to nie ostatnie egzotyczne fotorelacje w Wiadomościach :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mario, dziękuję za komentarz. Zgadza się, dla nas egzotyka, a dla nich zwyczajne życie:). Pozdrawiam serdecznie !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Ewo, mnie też "fajnie":) dziękuję i jeśli Pani zechce dalej ze mną "wędrować" :) to kolejnym razem zapraszam na Mauritius. Pozdrawiam serdecznie !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Szanowny Panie Tomaszu dziękuję, to już moja ostatnia galeria opowiadająca o życiu Indian. Cieszę się, że słyszy Pan te bębny, flety itp :) Mnie do dzisiaj "tańczą" dźwięki i kolory w głowie, na myśl o nocy w Puno. Pozdrawiam !

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pięknie, bajecznie i kolorowo. Fajnie znowu widzieć galerię z Peru. Szkoda, że to już pożegnanie.Piąteczka :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.