Facebook Google+ Twitter

Pożeracze damskich serc wystąpią w Krakowie

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2008-10-24 18:22

Trzy sceniczne osobowości, trzech wyjątkowych artystów, mnóstwo muzycznych inspiracji. Dają spektakl nasycony głębią dźwięków, niekonwencjonalną treścią i chłodem surowych brzmień. Kto? Panowie Waglewscy, którzy wystąpią dla swoich fanek i fanów już 29 października w krakowskiej Rotundzie.

Rodzina Waglewskich na scenie. / Fot. Maciej Nowaczyk Głos WielkopolskiPrzy ul. Oleandry 1 w Krakowie o godzinie 20 po raz kolejny będziemy mieli okazję zetknąć się z muzyką
potrafiącą przeciwstawić się wszechobecnemu zamiłowaniu do upraszczania i ogłupiania słuchacza, któremu składa się ofertę obejmującą zakres płytkich, popowych brzmień.

Lider zespołu Voo Voo zaskoczył nas w tym roku płytą "Męska muzyka", którą nagrał wspólnie ze swoimi synami. Album oparty jest przede wszystkim na gitarowych dźwiękach, w niektórych momentach artyści sięgają po bardziej energetyczne brzmienie, ale całość emanuje spokojem i harmonijnym oddechem bluesa.

Poprzedni koncert Wojciecha Waglewskiego, Fisza i Emade w Krakowie odbył się 8 marca tego roku. Była to data bardzo trafiona z uwagi na fakt, że płyta 'Męska muzyka" jest osnuta przede wszystkim wokół delikatnej, kobiecej natury i wszystkich wywołanej przez nią komplikacji, których, jak na płeć piękną przystało, jest całkiem sporo. Problematyczność charakteru każdej niewiasty w intrygujący sposób łączy się tu z męską rzeczowością, dlatego koncert będzie dobrą propozycją dla obu płci.

Czego jeszcze możemy spodziewać się po wspólnym występie panów Waglewskich? Pod tym jednym nazwiskiem kryją się trzy sprawdzone marki. Emade znany jako doskonały producent, nie bojący się eksperymentów, ciekawych aranżacji, potrafiący zaskoczyć słuchacza świeżymi pomysłami. Fisz, który dryfując na obrzeżach hip hopu, potrafi zagłębić się też w różnorodności każdego innego stylu. Wreszcie Wojciech Waglewski, czyli artysta udowadniający, że swoim muzycznym kunsztem jest w stanie oczarować nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Przed nami wspaniała uczta dla każdego konesera alternatywnych dźwięków. Nasz kraj potrzebuje takich twórców jak Waglewscy, a Kraków jako kulturalna stolica Polski powinien gościć ich jak najczęściej. Bilety w cenie 30 i 35 zł do nabycia w klubie Rotunda.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

+ :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.