Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5406 miejsce

Pozłacane skarby DC++

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-03-03 15:30

O tym, że programy p2p zawierają nielegalne gry, filmy i muzykę każdy wie. Jednak na serwerach, które tworzą użytkownicy, można znaleźć coś jeszcze - nielegalne dokumenty.

Na jednym z wrocławskich hubów, czyli serwerze, na którym użytkownicy mogą wymieniać się plikami za pomocą programu DC++, można znaleźć mnóstwo filmów, muzyki w formacie mp3, najnowsze gry komputerowe oraz całą masę innych rzeczy, za które normalnie trzeba zapłacić. Jednak niektórzy udostępniają innym wzory zwolnień lekarskich, pieczątek a nawet legitymacji studenckich.

Czysta legitymacja studenckaOczywiście wszystko jest czyściutkie, gotowe do wypełnienia. Chcesz zniżki w klubach, pubach i innych miejscach dla studentów? Zwykle trzeba okazać legitymację studencką. Jeżeli dobrze poszuka się w internecie, szybko można zostać posiadaczem takiej legitymacji. Wydaje się, że problemem może być pieczątka. Jednak każde dziecko wie, że pieczątka zwykle jest rozmazana i widać na niej tylko orzełka w kółku - zupełnie jak na dwuzłotówce. Kiedy spróbujemy go odbić na "nowej" legitymacji będzie miał odwróconą głowę w nie w tą stronę co trzeba. Można zostawić tak jak jest, licząc że nieuważny barman, czy kierowca PKS, u którego dostajemy zniżkę na przejazd nie zorientuje się. Można jednak przecież odbić orzełka na czymś twardym i tym twardym jeszcze raz podbić legitymacje. Problem wtedy zniknie.

Jeszcze mniej problemów nastręcza zwolnienie lekarskie. Wiadomo, że zwolnienie przydaje się Zwolenienie lekarskie dosyć często, kiedy nie chce nam się czegoś robić - a musimy swoją obecność jakoś usprawiedliwić. Nie znamy lekarza, który nam wystawi takie zwolnienie lub wstydzimy się poprosić? W internecie znajdziemy gotowe, z pieczątką. Wystarczy wydrukować, wypisać i zanieść do instytucji, która oczekuje od nas usprawiedliwienia nieobecności.

Oczywiście takie praktyki sa nielegalne. Fałszowanie dokumentów w Polsce jest karalne. Zabawa może źle się skończyć, kiedy natrafimy na kogoś nieugiętego, kto wezwie policję.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

No, na dc we wrocku dobrze jest.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No no, nieźle : )

Plus

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.03.2007 16:44

Te zaświadczenie to zwykłe zaświadczenie lekarskie. Można je stosować w np szkołach - żeby usprawiedliwić nieobecności lub nie ćwiczyć na W-F. Zwolnienia do pracy nie załatwisz (przynajmniej teoretycznie) bo to jest robione na drukach ZUS.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 03.03.2007 16:11

Asen masz rację trochę przypomina to instrukcję, jednak musiałem jakoś przecież opisać co zrobić z pieczątką bo byłyby zarzuty że co z legitymacji, która jest niepodstęplowana

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy lepiej to więc przemilczeć? Moim zdaniem - nie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bombowo! Bardzo dobry materiał.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.