Facebook Google+ Twitter

Poznać, zrozumieć kobietę. Wernisaż Fabiana Błaszczyka

4 marca w Publicznej Bibliotece w Nysie odbył się wernisaż prac młodego fotografa Fabiana Błaszczyka. Mężczyzna poprzez swoje zdjęcia ukazuje piękno kobiet oraz stara się dotrzeć do ich wnętrza.

 / Fot.  Justyna WieczorekFabian Błaszczyk to młody nyski fotograf. Jak sam przyznaje, fotografia już od dawna była jego hobby jednak dopiero od pół roku zajmuje się tym profesjonalnie.
Zdjęcia artysty zdecydowała się wystawić Publiczna Biblioteka w Nysie. Na tę uroczystość stawili się tłumami zarówno przyjaciele fotografa, modelki, jak i zwykli przechodnie. Zdjęcia Fabiana przedstawiają w większości kobiety. Każda z nich przybiera inną mimikę, strój, makijaż, ale przesłanie pozostaje to samo. Ma pokazać piękno i seksapil modelek.

Świetny makijaż stworzony przez Olę Święs pokrywa się z intencjami autora, a stylizacje Patrycji Malickiej dodają im tzw. "pazura" . Spojrzenia modelek przyciągają widzów.

Wśród obrazów znajduje się też kilka krajobrazów, lecz jak sam Fabian przyznaje, że robi je raczej rzadko. Jego prawdziwa pasja to kobiety. Wystawę tego młodego artysty można oglądać do 30 marca w nyskiej bibliotece. Serdecznie zapraszam.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Czy kobiety da się zrozumieć?? - To syzyfowa praca;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krótko, zwięzle i na temat. Ciekawy text:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.