Facebook Google+ Twitter

"Poznaj Baracka Obamę"

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-06-06 23:03

Republikanie w Stanach Zjednoczonych ostro atakują Baracka Obamę. Podważając kwalifikacje czarnoskórego senatora, jego przeciwnicy wykorzystują Hillary Clinton.

Krajowy Komitet Partii Republikańskiej uruchomił stronę internetową „Poznaj Baracka Obamę". Jej twórcy przekonują, że Obama ma za sobą krótką karierę polityczną i niewiele osiągnięć. Przeciwnicy czarnoskórego senatora przypominają zarzuty jakie Hillary Clinton stawiała Obamie podczas prawyborów. „Nie zgadzam się z jego gotowością do rozmów z najgorszymi dyktatorami na świecie bez warunków wstępnych" - mówiła wtedy była pierwsza dama.

Na stronie internetowej znajduje się też wypowiedź Clinton, w której chwali ona doświadczenie kandydata Republikanów Johna McCaina, po czym stwierdza, że Barack Obama umie tylko pięknie przemawiać.
Jutro w Waszyngtonie Hillary Clinton oficjalnie poprze kandydaturę Baracka Obamy w wyborach prezydenckich. Republikanie są jednak przekonani, że ataki Clinton na czarnoskórego senatora pozostaną w pamięci Demokratów co sprawi, że część z nich poprze ostatecznie Johna McCaina.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.