Facebook Google+ Twitter

Poznaj kulisy świata mody. Fashion is my Passion w Warszawie

Fashion is my Passion to pierwsze spotkanie poświęcone modzie, zorganizowane przez Fashion Managment Club w Centrum Cybernetyki w Warszawie.

Plakat promujący Fashion is my Passion. / Fot. Logo/http://fashionmanagementclub.com/wp-content/uploads/2010/11/untitled-image.jpgChciałbyś dowiedzieć się jak wygląda praca modelki w Polsce, a jak w Europie? Na wybiegu i przed obiektywem aparatu? Dlaczego dana modelka odnosi sukces? A może interesuje Cię organizacja pokazu mody? Właśnie na takie pytania i wiele innych znajdziesz odpowiedź na spotkaniu Fashion is my Passion. Zaproszeni goście to między innymi fotograf Karol Tomaszewski, który podpowie nam jak wykonać dobrą sesję, stylistka i choreograf pokazu Maretha Żurakowska oraz projektant mody Michał Starost. Będzie można także porozmawiać z profesjonalnymi modelkami i modelami.

Impreza odbędzie się już 26 listopada, o godz. 17 w Centrum Cybernetyki w Warszawie. Mile widziani są zarówno Ci, którzy są zainteresowani karierą w branży modelingowej, jak i osoby pragnące zajrzeć do świata mody od zaplecza.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Trochę daleko ode mnie do Warszawy .... a i z zaintaresowania tymi
sprawami wyrosłam :)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.